Detské postele 160x80

Najpredávanejšie

lotta postel biela
 
170,40 €
(142 € bez DPH)
1 položiek celkom
lotta postel biela
142 € bez DPH
170,40 €

Detská posteľ Lotta s originálnym dizajnom, ktorý neomrzí ani po rokoch. Posteľ je vhodná pre...

12956/BELL

Spoznajte drevené detské postele 160x80

Deti rýchlo rastú a vyvíjajú sa a preto potrebujú oveľa viac spánku ako dospelí. Z toho vyplýva, že v posteli strávia oveľa viac času a preto je dôležité venovať výberu detskej postele mimoriadnu pozornosť. Ak zvažujete kúpu a prezeráte si detské postele 160 x 80 cm, zaujímajte sa aj o to, či budú deťom vyhovovať nielen po dizajnovej, ale aj po praktickej stránke.

Ideálna posteľ pre deti by mala byť aj stabilná a dostatočne pevná. Len tak bude zárukou, že odolá trochu trochu nemotornému detskému zaochádzaniu. Aby ste mali istotu, že z nej dieťa počas noci nevypadne, existuje možnosť pripevniť k nej zábrany a bariéry.

Doprajte svojim deťom postele, aké potrebujú

Pri zvažovaní vhodnej postele pre deti rozhodne stoja za zmienku detské postele 160x80 z kvalitného dreva. Niet sa čo čudovať, veď drevo patrí k najpoužívanejším materiálom na výrobu detských postelí.

Nielen, že má prírodný pôvod, ľahko sa s ním manipuluje a je príjemné na dotyk, ale ponúka tiež rozsiahle možnosti rozličných dizajnérskych vyhotovení. Aj preto sa drevené detské postele 160 x 80 cm tešia veľkej obľube. Ak máte v rodine dieťa alebo viac detí, pre ktoré vyberáte vhodnú posteľ či postele, potom by ste sa mali sústrediť na detské postele 160x80 z dreva.

TIP: Pozrite sa aj na postele iných rozmerov, napríklad 160x70 alebo 200x90.