Šatníkové skrine

Šatníkové skrine z dreva môžu byť voľné i vstavané

Uložiť si šatstvo prehľadne a prakticky nemusí byť až taký problém, pokiaľ máte k dispozícii vhodné šatníkové skrine. Tie poskytnú dostatok priestoru pre všetky veci, takže kedykoľvek budete niečo potrebovať, vždy budete vedieť, kde to máte hľadať. Klasická drevená skriňa, ako ju poznáme z interiéru starej mamy, mala svoje prednosti i nedostatky. Práve preto sme vytvorili drevený šatník, ktorý spája výhody tradičnej skrine do spálne s modernými vymoženosťami. Navyše ho ľahko zladíte so spálňovou zostavou.

Šatníková skriňa z dreva predstavuje možnosti pre jednoduché a účelné odkladanie oblečenia, topánok či kabeliek. Pri hľadaní tej správnej si môžete vybrať, či vám viac vyhovuje vstavaná alebo voľne stojaca skriňa. Vstavané modely sú neprenosné, no dajú sa vyrobiť ako skrine na mieru, čo ocenia najmä majitelia spální so zvláštnymi uhlami či výklenkami v stenách. Rovnako vám ponúkajú väčšie možnosti pri výbere veľkosti, materiálu, farby či povrchovej úpravy.

Skriňa do šatníka by mala ladiť s nábytkom

Vhodne zvolená skriňa do spálne je základom vyváženého interiéru. Patrí k už tradičným dielom nábytku a preto sa pri výbere kladie dôraz na to, aby harmonizovala s ostatnými kusmi spálňového nábytku, napríklad s posteľou, nočnými stolíkmi či komodou. Od toho sa môže odvíjať aj to, či sa budete orientovať na drevené skrine s posuvnými dverami, so zrkadlom alebo so šatníkovou tyčou.

Správny šatník do spálne využíva priestor na maximum

Potrebujete uskladniť veľa vecí, no komody a regály už nestačia? Šatník z dreva predstavuje úložný priestor do spálne, kde by sa malo pomestiť všetko, čo doň patrí. Vyberte si, čo vám vyhovuje viac. V šatníkovej skrini s posuvnými dverami sa vám bude dobre hľadať, rohové šatníkové skrine zase ušetria miesto.