Hniezda pre bábätká

Hniezda pre bábätká

Čakanie na bábätko si mnoho mamičiek spríjemňuje práve riešením otázky, čo bude potrebovať pri príchode na svet. Jednou z obľúbených vecí je aj detské hniezdo do postieľky. Ide o modernú vychytávku, vďaka ktorej sa cíti každé dieťatko v bezpečí a lepšie sa mu zaspáva.

Detské hniezdo vyzerá dobre v postieľke a navyše vzbudzuje pocit útulnosti. V našej ponuke nájdete hniezdo pre novorodenca v sviežich aj jednoduchých farbách. Bábätko sa vďaka nemu neskotúľa a navyše rýchlejšie zaspinká. Vložiť ho do hniezda môžete v zavinovačke, ktorá udrží teplo a bábätku zabezpečí pohodlný spánok.

Detské hniezdo zabezpečí zdravý spánok

Hniezdo do postieľky môžete využiť aj vtedy, keď si chcete dať dieťatko medzi seba v manželskej posteli. Budete si tak istí, že bábätko nestratí svoju polohu a dobre sa mu dýcha. Hniezda sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zabezpečuje dokonalé vetranie počas spánku a zároveň drží chrbátik v správnej polohe.

Detské hniezdo využijú novorodenci aj batoľatá, zároveň sa s nimi ľahko manipuluje. Vložíte ho do postieľky, do kolísky, bezpečne na gauč, či na cesty. K príslušenstvu sa radí aj detský vankúšik či detská deka, ktorou dieťa prikryjete. Pozrite si ponuku lôžkovín do detskej izby, ktoré obsahujú deky a prikrývky, dekoračné vankúše baldachýny.

Najpredávanejšie

39478 hniezdo pre babatko do postielky hviezdicka seda
 
32,10 €
Detské hniezdo pre bábätko hviezdička - ružová
 
32,10 €
Hniezdo pre bábätko hviezdička - modrá
Hniezdo pre bábätko hviezdička - modrá
Výroba (5 - 10 dní)
1803/SCA
 
32,10 €
Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
39478 hniezdo pre babatko do postielky hviezdicka seda 1728/SCA
Detské hniezdo pre bábätko hviezdička - ružová 1804/SCA
Hniezdo pre bábätko hviezdička - modrá
32,10 €
1803/SCA