Záhrada

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
stolička mala 1
22,36 €

Malá skladacia stolička je ideálna na balkón, na terasu ale aj na záhradu. Zobrať si ju so sebou...

skladacie lehatko
29,10 €

Malé rozkladacie lehátko. Ideálne sa hodí ako lehátko na pláž alebo do záhrady na opaľovanie a...

stolicka drevena zostava
31,80 €

Skladacia stolička z dreva je ideálna kdekoľvek do záhrady, na terasu, ale aj ako stolička na...

zahradna sedacia zostava
99,60 €

Záhradná súprava na sedenie obsahujúca 2 drevené stoličky a okrúhly stolík s priemerom...

zahradna sedacia zostava
97,20 €

Záhradná súprava na sedenie obsahujúca 2 drevené stoličky a stolík 50 x 50 cm . Ideálne...

Záhrada ako miesto oddychu pre každého

Zariaďte si záhradu tak, ako ste po tom vždy túžili. Možno ste vášnivý záhradkár a s obľubou pestujete rozličné druhy kvetov, či zásobujete domácnosť vlastnoručne dopestovanou zeleninou. Alebo chcete svoju záhradu pretvoriť na naozajstný detský raj a hľadáte detské domčeky a detské ihriská, ktoré by potešili vaše ratolesti. Prípadne máte v pláne organizovať záhradné party pre svojich priateľov a blízkych a keďže ich nemáte vonku kam usadiť, potrebujete na to vhodný záhradný nábytok.

Záhradu si však môžete vychutnať aj osamote a v pokoji, ak do nej umiestnite hojdačky a siete, ktoré vám pomôžu umocniť chvíle pohody s knihou a kávou v ruke. Viacerých ľudí určite poteší pohľad na milé záhradné dekorácie a doplnky, umelecky skombinované s výsadbou rastlín do harmonického celku. Priestor na liečebné a relaxačné účely v duchu wellness zase poskytnú drevené záhradné sauny

Objavte vhodné vybavenie do záhrady

Rôzne záhradné domčeky, podobne ako aj záhradné chatky, dokážu zo záhrady vytvoriť príťažlivé miesto na oddych. Vďaka nim nebudete musieť utekať pred náhlou dažďovou prehánkou a oceníte ich aj vtedy, keď sa večer ochladí, ale vám sa ešte nebude chcieť odísť dovnútra. Dokonca sa v nich dajú ukryť aj záhradné potreby ako je motyka, hrable, kosačka, rekultivátor  a podobne.

Drevené ploty pre ochranu i dekoráciu

Dokonalé súkromie a bezpečnosť zase spoľahlivo zabezpečia štýlové drevené ploty, ktoré svojím originálnym vzhľadom a prírodným materiálom dodajú záhrade čaro osobitosti. Zaujímavý dizajn ich predurčuje práve tak do vidieckych, ako i do mestských záhrad. Navyše hravo postrážia aj nezbedné deti či túlavých štvornohých miláčikov.