Latkové regály

Drevené latkové regály

Latkové regály vyrobené z masívneho prírodného dreva sú primárne určené do komory, šatníka, technickej miestnosti alebo garáže, no nenechajte sa pomýliť. Drevo je neobyčajný materiál, ktorý vyvoláva pocity tepla, pohody a mnohých ďalších príjemných emócií. Drevo zároveň disponuje vynikajúcimi tepelno-technickými, mechanickými i estetickými vlastnosťami a preto niet divu, že drevené latkové regály majú oveľa väčší potenciál, ako sme uviedli.

Latkové regály sa teda môžu pekne vynímať aj v pracovni, kancelárii alebo v detskej či študentskej izbe. S praktickým dreveným regálom v izbe sa navyše deti nebudú môcť vyhovárať na nedostatok vhodného úložného miesta. Do regálov sa dajú naukladať školské a športové pomôcky, knihy, hračky i najrôznejšie dekoratívne predmety.

Veľkorysé po každej stránke

Tak ako sa od nich napokon očakáva, ponúkajú primeranú kapacitu úložného priestoru, ktorá samozrejme závisí od počtu políc. K dispozícii sú latkové regály s 3, 4, 5, ale aj so 6 policami. Vybrať si teda dokáže každý. V porovnaní s ostatnými drevenými regálmi, sú na tom podobne aj pri ďalšom parametri, ktorým je tentoraz nosnosť políc. Aj keď je pravdou, že latkové regály sa vyznačujú o niečo nižšou nosnosťou ako drevené regály s plnými policami, obavy o prelomenie police nie sú namieste. Aj latkové regály zvládnu niekoľko desiatok kilogramovú záťaž (väčšinou okolo 30 až 40 kg na 1 policu). Ak však predsa len plánujete do regálov naukladať mimoriadne ťažké predmety, bude lepšie ak sa možno pozriete na regály z masívneho dreva alebo kombinované regály.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom