Prebaľovacie podložky

Najpredávanejšie

prebalovacia podlozka biela 1
 
33,60 €
(28 € bez DPH)
prebalovacia podlozka up biela
 
28,80 €
(24 € bez DPH)
prebalovacia podlozka savana
Prebaľovacia podložka Savanna (70 cm)
Momentálne nedostupné
094036/ABC
 
21,36 €
(17,80 € bez DPH)
slonik 1
 
24,70 €
(20,58 € bez DPH)
podložka sloník 1015
 
27,30 €
(22,75 € bez DPH)
5 položiek celkom
prebalovacia podlozka biela 1
28 € bez DPH
33,60 €

Univerzálna podložka na prebaľovacie pulty z našej ponuky. Certifikovaný 100% ľanový materiál...

15242/BELL
prebalovacia podlozka up biela
24 € bez DPH
28,80 €

Podložka na prebaľovacie špeciálne určená na postieľky z kolekcie UP!. Kvalitu, bezpečnosť a...

15310/BELL
prebalovacia podlozka savana
17,80 € bez DPH
21,36 €

Podložka na prebaľovanie Savanna so zvýšenými okrajmi. Vyrobená z ľahko umývateľného PVC a...

094036/ABC
slonik 1
20,58 € bez DPH
24,70 €

Podložka na prebaľovanie je špeciálne určená na prebaľovacie komody s vaničkou, ktoré majú...

SCA1895
podložka sloník 1015
22,75 € bez DPH
27,30 €

Podložka na prebaľovanie s pevnou vložkou z MDF a so zvýšenými okrajmi. Vyrobená je z ľahko...

1015/SCA

Prebaľovacie podložky

Starostlivosť o bábätko často začína už pred pôrodom. Každá budúca mamička s netrpezlivým oteckom chystajú výbavičku dlho dopredu, najneskôr však v poslednom mesiaci tehotenstva. Okrem oblečenia, detskej kozmetiky, či vaničky pozornosti starostlivých rodičov určite neušiel kočík, detská postieľka s vhodným matracom alebo prebaľovacia komoda.

Prebaľovacie podložky sú na nezaplatenie

Kúpa komody s prebaľovacím pultom je z pohľadu množstva plienok, ktoré dieťa „spotrebuje“ kým sa naučí používať nočník vynikajúcou investíciou. Pre váš namáhaný chrbát i pre samotné dieťatko. Komoda s prebaľovacím pultom sa však nezaobíde bez kvalitnej prebaľovacej podložky. Vhodná prebaľovacia podložka ponúkne malému drobcovi extra komfort pri prebaľovaní, ale aj vám uľahčí manipuláciu s dieťatkom. Pozrime sa teda, aké máte možnosti výberu.

Prebaľovacie podložky na komody

Prebaľovacie podložky v kombinácii s prebaľovacím pultom pripevneným ku komode ponúkajú prakticky najstabilnejšie miesto na prebalenie bábätka. Komoda s prebaľovacím pultom je vďaka zvýšeným okrajom bezpečná, poťah podložky je zasa príjemný na dotyk a priateľský k jemnej pokožke bábätka.

Podložka na prebaľovanie však nesklame ani ako celok, pretože je certifikovaná, antialergická, spevnená vložka je nepremokavá a čo je veľmi dôležité, prebaľovacia podložka neobsahuje žiadne škodlivé látky nebezpečné pre zdravie detí či životné prostredie. Prebaľovacie podložky na komody z nášho e-shopu umožňujú pohodlné prebalenie dieťatka, no nezabúdajú ani na estetickú stránku veci. V ponuke sú tak viaceré farebné odtiene.

Prebaľovacie podložky na postieľku 

Ak ste sa pri zariaďovaní detskej izby rozhodli uprednostniť multifunkčnú detskú postieľku s integrovaným prebaľovacím pultom, bude potrebné siahnuť po prebaľovacej podložke, ktorá je kompatibilná s touto postieľkou.

V prípade, že chcete mať prebaľovaciu podložku umiestnenú aj na klasickej postieľke, budete sa musieť poobzerať po podložke s pevnou tvrdou základňou, ktorá sa pri prebaľovaní dieťaťa nebude ohýbať. Podložky na prebaľovanie určené na postieľku sú podobne ako prebaľovacie podložky na komody antialergické a neobsahujú žiadne škodlivé látky nebezpečné pre zdravie detí či životné prostredie.