Komody a skrine

Drevené komody a skrine do predsiene dodajú tú správnu atmosféru domova

Chodby alebo predsiene by mali byť zariadené predovšetkým prakticky. To znamená, že každý kus nábytku by mal byť účelný a využiteľný v najvyššej možnej miere. Vyskladajte si predsieň do podoby, aká vám najviac vyhovuje, alebo si vyberte kompletné predsieňové zostavy vyrobené z dreva. Ušetríte čas pri náročnom kombinovaní jednotlivých kúskov a budete mať istotu, že predizba bude zladená v jednotnom duchu.

Reprezentatívna predsieň zahŕňa aj atraktívny nábytok, napríklad zrkadlá alebo skrine či skrinky. Ich úložné priestory sa zároveň postarajú o dokonalý poriadok a prehľad, čo je v malých priestoroch s množstvom vecí mimoriadne dôležité. Správne zvolený predsieňový nábytok pomôže k organizácii tohto priestoru, pričom sa prispôsobí charakteru interiéru. Spojte systém odkladania kabátov, klobúkov a topánok s estetikou a siahnite po multifunkčných dizajnových kúskoch. 

Komody, ktoré sa vojdú do každej predsiene 

Predsieňové komody a botníky zhotovené z dreva spĺňajú nároky kladené na menšie skrine do chodby, zároveň však predstavujú svieži a originálny doplnok, ktorý chodbe dodá punc elegancie v ľubovoľne zvolenom štýle. Sú skvelou alternatívou ku skriniam, ktoré by sa do menších predsiení jednoducho nevošli a pritom ponúkajú veľkorysý priestor na uskladnenie potrebných vecí.

Ak máte radi kvalitu a trvácnosť, potom je pre vás drevený nábytok ten pravý. Je pevný, precízne opracovaný, originálne navrhnutý a trvácny. Komoda vo farbe a vyhotovení, aké si vyberiete, vám vydrží mnoho rokov a vďaka nadčasovému vzhľadu nikdy nevyjde z módy.

Priestranné a pritom spratné predsieňové skrine

Rozšírte si úložné priestory v predsieni. Preplnená chodba s vešiakmi a poličkami plnými vecí pôsobí neuprataným a stiesneným dojmom. Dajte predizbe novú tvár a urobte si vo veciach systém pomocou predsieňovej skrine. Veci usporiadané za dverami skriniek budú chránené pred zrakmi nepovolaných a vám umožnia prehľadný výber.