Detské jedálenské stoličky

Jedálenské stoličky pre deti

Spoločné stolovanie je veľmi dôležité. Čas strávený za spoločným stolom posilňuje vzájomné putá medzi rodičmi a deťmi. Vďaka detským jedálenským stoličkám nemusíte čakať kedy dieťa podrastie a dokáže samostatne sedieť na klasickej stoličke, do spoločných raňajok, obedov alebo večerí môžete zapojiť už 6 mesačné dieťa. Batoľa tak môže už odmala pozorovať všetky vaše rodinné rituály spojené s prípravou a konzumáciou jedla.

Detská jedálenská stolička poslúži pri stolovaní i pri hrách  

Jedálenské stoličky pre deti so stolíkom ocenia aj rodičia. Kŕmenie malého batoľaťa je oveľa pohodlnejšie a vďaka popruhom, ktoré udržia dieťatko na mieste aj úplne bezpečné. Detská jedálenská stolička tak môže byť využívaná nielen na kŕmenie dieťaťa. Jedálenský stôl je perfektné miesto na rozprávanie príbehov i na spievanie a hranie spoločenských hier.  

To však nie je ešte ani zďaleka všetko. Detské jedálenské stoličky sa dajú pri starších deťoch rozložiť na samostatnú stoličku so stolíkom, na ktorom si môže dieťa kresliť, stavať jednoduché puzzle alebo inak rozvíjať svoju detskú fantáziu.