Detské jedálenské stoličky

Najpredávanejšie

multifunkcna stolicka hviezdicka
 
109,20 €
(91 € bez DPH)
multifunkcna stolicka sova
 
99,12 €
(82,60 € bez DPH)
multifunkcna stolicka hviezdy fotka
 
99,12 €
(82,60 € bez DPH)
multifunkcna stolicka biela
 
51,36 €
(42,80 € bez DPH)
4 položiek celkom
multifunkcna stolicka hviezdicka
91 € bez DPH
109,20 €
multifunkcna stolicka sova
82,60 € bez DPH
99,12 €
multifunkcna stolicka hviezdy fotka
Novinka
82,60 € bez DPH
99,12 €

Jedálenské stoličky pre deti

Spoločné stolovanie je veľmi dôležité. Čas strávený za spoločným stolom posilňuje vzájomné putá medzi rodičmi a deťmi. Vďaka detským jedálenským stoličkám nemusíte čakať kedy dieťa podrastie a dokáže samostatne sedieť na klasickej stoličke, do spoločných raňajok, obedov alebo večerí môžete zapojiť už 6 mesačné dieťa. Batoľa tak môže už odmala pozorovať všetky vaše rodinné rituály spojené s prípravou a konzumáciou jedla.

Detská jedálenská stolička poslúži pri stolovaní i pri hrách  

Jedálenské stoličky pre deti so stolíkom ocenia aj rodičia. Kŕmenie malého batoľaťa je oveľa pohodlnejšie a vďaka popruhom, ktoré udržia dieťatko na mieste aj úplne bezpečné. Detská jedálenská stolička tak môže byť využívaná nielen na kŕmenie dieťaťa. Jedálenský stôl je perfektné miesto na rozprávanie príbehov i na spievanie a hranie spoločenských hier.  

To však nie je ešte ani zďaleka všetko. Detské jedálenské stoličky sa dajú pri starších deťoch rozložiť na samostatnú stoličku so stolíkom, na ktorom si môže dieťa kresliť, stavať jednoduché puzzle alebo inak rozvíjať svoju detskú fantáziu.