Vitríny a komody

Najpredávanejšie

lilka komoda 11
Podsvietená komoda s leskom Lilka
Výroba (2 - 5 týždňov)
23916
 
743,71 €
(619,76 € bez DPH)
BE 03
Vitrína Bergen BE3
Výroba (2 - 5 týždňov)
16544/MEB
 
168,85 €
(140,71 € bez DPH)
BE 02
Vitrína Bergen BE2
Výroba (2 - 5 týždňov)
16541/MEB
 
243 €
(202,50 € bez DPH)
3 položiek celkom
lilka komoda 11
Novinka
Podsvietená komoda s leskom Lilka
Výroba (2 - 5 týždňov)
619,76 € bez DPH
743,71 €
23916
BE 03
Vitrína Bergen BE3
Výroba (2 - 5 týždňov)
140,71 € bez DPH
168,85 €

Štýlová vitrína Bergen BE3 v elegantnom bielom vyhotovení s kontrastnými čiernymi nožičkami...

16544/MEB
BE 02
Vitrína Bergen BE2
Výroba (2 - 5 týždňov)
202,50 € bez DPH
243 €

Štýlová vitrína Bergen BE2 v elegantnom bielom vyhotovení s kontrastnými čiernymi nožičkami...

16541/MEB

Vitríny a komody do jedálne sú opäť v móde

Urobte si v kuchyni či v jedálni miesto pre trendovú vitrínu. Kuchynské vitríny i vitríny do jedálne patria medzi doplnkové úložné priestory pre domácnosť a sú ideálne na vystavenie zbierok z porcelánu i skla, ktoré by bola škoda ukrývať niekde v šuflíkoch alebo za dvierkami skriniek. Výber je naozaj bohatý, poznáme stojacie i závesné vitríny, pričom oba varianty môžu mať rôzne farebné aj materiálové prevedenie. Navyše drevená komoda alebo presklené vitríny dodajú iskru každej miestnosti, pričom plnia praktickú funkciu ako úložný priestor.

Kedysi boli vyrezávané či maľované príborníky oprávnene hrdosťou každej gazdinky. Svoje čestné miesto v domácnosti zastávali zväčša v kuchyni alebo v jedálni, kde ladili s jedálenskou zostavouDrevené vitríny alebo komody majú svoje miesto aj v mnohých moderných domácnostiach. Ide hlavne o luxusné drevené kúsky z masívu, ktoré dokážu oživiť aj súčasný interiér obývacích izieb, jedální či priestrannejšej kuchyne. Hoci sa súčasné trendy opierajú o vzdušnejšie a menej preplnené priestory, vitríny alebo komody stále patria medzi prvky, ktoré do jedálne či kuchyne jednoducho patria. Nezáleží pritom, či ide o rustikálny, klasický alebo moderný štýl.

Jedálenské vitríny odprezentujú vzácny porcelán i krištáľ

Do príborníka alebo vitríny si môžete odložiť rozličné okrasné i účelné predmety, ktoré používate len zriedka. Vitrína do jedálne má presklené dvere, vďaka čomu umožňuje bezpečne vyniknúť čínskemu servisu alebo zbierke krištáľu. Dvierka zároveň chránia vystavené predmety pred sadajúcim prachom. Okrem porcelánu však môže drevená vitrína slúžiť aj na vystavenie suvenírov z dovolenky, dekorácií, fotiek či spomienkových predmetov, ktorými sa chcete pochváliť aj pred návštevou.

Komoda do jedálne

Kuchynské alebo jedálenské komody vám umožnia, aby ste mali poruke všetko, čo potrebujete. Komoda na rozdiel od vitrín nedisponuje priehľadnými dvierkami, čo využijete pri uskladňovaní vecí, ktoré majú zostať skryté pred pohľadmi návštevníkov. Široká ponuka farieb a prevedení vám uľahčí kombinovanie so stolmi i stoličkami.