Darčeková poukážka - 200 EUR (elektronická)

Hľadáte darček pre kamaráta, kamarátku, priateľa, priateľku či pani manželku? Elektronická darčeková poukážka v hodnote 200 EUR je ideálny darček k akejkoľvek príležitosti - hlavne v prípade, že darček potrebujete mať pripravený okamžite a zároveň ste radi, keď obdarovaný dostane presne to, čo si praje.

Dostupnosť Okamžité doručenie
Kód: DAR200
200 € 166,70 € bez DPH
Darčeková poukážka - 200 EUR (elektronická)

Darčeková poukážka v hodnote 200 € (elektronická)

Chystáte sa niekoho potešiť darčekom a nie ste si istý výberom? Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť a pokúsime sa vám pomôcť s výberom konkrétneho darčeka. Vyriešiť to však môžete aj univerzálne - darčekovou poukážkou. Na drevko si potom obdarovaný môže sám vyberať z viac ako 10 000 produktov - od nábytku, cez hračky až po drevené dekorácie.

Darčeková poukážka je doručená na e-mail uvedený v objednávke okamžite elektronickou formou. E-mail s darčekovým poukazom v prílohe (obrázok vo formáte PDF) je systémom automaticky odoslaný po zaevidovaní úhrady. Poukaz budete mať k dispozícii už do pár minút (ideálne pre zábudlivcov), môžete ho buď vytlačiť a pripísať osobné venovanie alebo ho len jednoducho preposlať e-mailom ďalej.

Využitie poukážky pri nákupe

Majiteľ poukážky môže pri nákupe uplatniť len 1 darčekovú poukážku. V nákupnom košíku je totiž možné pridať len jeden zľavový kód. Ak klient disponuje viacerými poukážkami, je potrebné, aby vytvoril rovnaký počet samostatných objednávok. Odporúčame preto hodnotu poukážky zvážiť a prípadne zvoliť inú dostupnú hodnotu - 30, 50 alebo 100 EUR.

Každá darčeková poukážka je spravidla platná do konca kalendárneho roka 2024, takže sa nemusíte báť, že by obdarovaný nestihol realizovať objednávku.

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové poukážky
Typ darčekovej poukážky: elektronická
Doručenie: okamžite e-mailom
Hodnota: 200 €
Formát: PDF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: