Drevený traktor s vlečkou - zelený

Drevený traktor s vlečkou poteší všetkých fanúšikov poľnohospodárskych vozidiel. Je vyrobený zo 100 % certifikovaného dreva FSC® a má robustné gumové pneumatiky pre tichý chod na tvrdých podlahách.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11006
23,20 € 19,30 € bez DPH
Drevený traktor s vlečkou - zelený

Drevený traktor s vlečkou - zelený

Tento traktor je ideálnym doplnkom k farmám z našej ponuky a pomáha malým farmárom pri práci na poli. Po zbere obilia sa všetky balíky slamy z farmy jednoducho naložia na príves. Pokiaľ malí farmári nemajú na poli čo robiť, môže byť príves jednoducho zaparkovaný na dvore farmy. Vďaka gumovým pneumatikám sa traktor aj príves pohybuje ticho. Deti sa hravou formou môžu zoznámiť so životom na vidieku a môžu popustiť uzdu svojej predstavivosti.

Hlavné vlastnosti:

  • traktor a vlečka
  • doplnok k farmám z našej ponuky
  • vyrobené zo 100 % FSC® dreva

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Čo znamená 100 % FSC drevo

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojím nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Parametre:

  • Rozmery: 15x11x9,5 cm
  • Rozmery vlečky: 19x11x8 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo 100 % FSC®, guma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty