Drevená kuchynka Tasty

Moderná detská kuchynka v modrej farbe poteší všetkým malých kuchárikov. Jej súčasťou je elektronická varná doska so svetlom a zvukom, ďalej zaťahovací digestor, obojstranný zadný panel či kovové kuchynské náčinie, aby sa mohlo ihneď začať variť.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE12216
189,90 € 158,30 € bez DPH

Drevená kuchynka Tasty

Moderná detská kuchynka s robustnou konštrukciou v trendy dymovo modrej farbe, v kombinácii so štýlovými koženými držadlami v koňakovej farbe. Okamžite pripravená na hranie s priloženým hrncom s pokrievkou, panvicou a kovovým kuchynským náčiním. Dodáva sa s kovovým drezom a otočnými gombíkmi, ktoré vydávajú zvuk. Súčasťou je elektronická varná doska so svetlom/zvukom a zaťahovacím digestorom so svetelným symbolom. 2v1, vyberateľný pekáč možno použiť aj ako tabuľu. Povrchy v chladničke a rúre sú potlačené kuchynskými detailmi pre väčšiu zábavu pri hraní. Obojstranný zadný panel s vysoko kvalitnou potlačou vo vzhľade dlaždíc alebo jednoduchej modrej farbe. Možno perfektne doplniť ďalšími výrobkami a kuchynským náčiním z kolekcie Tasty. 

Hlavné vlastnosti

  • kovové doplnky a príslušenstvo
  • funkčné prvky ako cvakajúce gombíky, varná doska s efektom svetla a zvuku
  • nový moderný dizajn

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre

  • Rozmery: 57 x 28 x 87 cm
  • Výška pracovnej plochy: 50 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo, kov, magnet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty