Kompaktný nordický ponk pre deti

Stolík obsahuje všetko, na čo si malý výmyselník spomenie. Svoje manuálne zručnosti si tak môže zlepšiť s rôznorodým príslušenstvom pri kreatívnej hre na stolára či opravára.

Dostupnosť Na sklade (1 ks)
Kód: LE11376
68,30 € 56,90 € bez DPH
Kompaktný nordický ponk pre deti

Drevený stolík s nástrojmi v pastelových farbách

Jemné pastelové farby, pekné tvary, prírodný materiál - tak môžete spoznať škandinávsky dizajn! S týmto dreveným stolíkom sa môžu deti pri hre naučiť manuálnej zručnosti. Obsahuje až 21 doplnkov - 5 skrutiek, 5 matiek, 3 klince, 5 kusov náradia a 3 pláty s dierami pre trénovanie jemnej motoriky. Deti môžu pomôcť pri zložení ponku a dokázať tak, že majú talent pre ručnú prácu. Náradie a doplnky môžu byť uložené do bezpečnej poličky. Ponk so severským dizajnom sa bude hodiť do každého domova. Je to skvelá hračka pre chlapcov aj dievčatá.

Súčasťou balenia je všetko podľa obrázku.

O značke Small Foot by Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky na nožičky sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre

  • Rozmery: 40 x 26 x 49 cm
  • Výška pracovnej plochy: 30 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: