Detský drevený hrací stôl Bigjigs Toys

Drevený stolček na hranie, vyrobený z kvalitného dreva a dodávaný samostatne. Stoličky nie sú súčasťou balenia, no je možné ich dokúpiť z našej ponuky.
Rozmery: 60 x 60 x 51 cm

Dostupnosť Na sklade (1 ks)
Kód: BJ367
120 € 100 € bez DPH
Detský drevený hrací stôl Bigjigs Toys

Pevný a trvácny stôl pre deti 

Tento vysoko kvalitný drevený stôl je vyrobený z gumového dreva a je perfektným doplnkom do každej izbičky či miestnosti na hranie. Stolček je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou balenia. Avšak, je možné ich dokúpiť z našej ponuky - dostupné sú v prírodnej, žltej, modrej, červenej a zelenej farbe. Stolík Bigjigs Toys potom so stoličkami vytvárajú dokonalý komplet. Stôl vyžaduje zostavenie dospelým. Vyrobený z vysoko kvalitných, zodpovedne dodávaných materiálov. Spĺňa aktuálne európske bezpečnostné normy.

Hlavné vlastnosti

  • vyrobené z vysoko kvalitného dreva
  • ideálny doplnok do každej herne či izbičky
  • plne prispôsobené deťom

O značke Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala len výrobou drevených puzzle. Majitelia vyrábali všetko ručne, s láskou, v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástli, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juhovýchodnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky Bigjigs Toys sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tam, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs Toys je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam na predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

modry stolik lotta 3
246,20 €
LOHOBIU3
RM10
85,50 €
REM10/MEB
lumi pisaci stol 3
Písací stôl Lumi
2 - 5 týždňov
259,40 €
51944/BELL
stolik ines sivy
422,40 €
INSZBIU2
So sixty desk 01
Písací stôl Sixty
4 - 7 týždňov
250,40 €
24558
pol pl Ines elegant white sekretarzyk 906 4
422,40 €
INBIBIU2
Lumi panel 3 51953/BELL