Detská plachta 70x140 cm - sivá

Napínacia detská plachta z ľanu zabezpečí pohodlie pri spánku všetkých detí. Má schopnosť absorbovať vlhkosť, v horúcich dňoch chladí a v zime hreje. Je antibakteriálna, antialergickáantistatická a citlivá k detskej pokožke.

Dostupnosť 8 - 22 dní
Kód: 13002/BELL
45,60 € 38 € bez DPH
Detská plachta 70x140 cm - sivá

Napínacia ľanová detská plachta – 70 x 140 cm

Pre čo najlepší komfort počas spánku detí predstavujeme detskú posteľnú bielizeň z ľanu, ktorá je mäkká a príjemná na dotyk. Ľanová detská plachta 70 x 140 cm má antibakteriálne vlastnosti, je antialergická, neelektrizuje a je veľmi citlivá na detskú pokožku. Má vysokú priepustnosť vzduchu i vedenia tepla. V horúcich dňoch chladí a keď je zima hreje. Vášmu dieťaťu tak zabezpečí pohodlie pri spánku. Má schopnosť absorbovať vlhkosť, čo je pri detskej posteľnej bielizni veľmi dôležite.

TIP: Ľanová detská plachta presne pasuje na matrac 140 x 70 cm do postieľky s rovnakými rozmermi. 

Detské ľanové plachty kvalita, ktorá vždy poteší

Pre citlivú detskú pokožku našich najmenších chceme len to najlepšie. Plachta do postieľky je vyrobená zo 100 % ľanu s hmotnosťou 154/g² s certifikátom OEKO-Tex Standard 100. Vďaka elastickému pásu dokonale drží na matraci. Odporúčame prať na teplotu 40 °C a žehliť ju môžete za mokra pri vysokej teplote. Častým praním bude ľanová posteľná bielizeň mäkšia a jemnejšia. Detská ľanová plachta je aj v ružovej či bielej farbe a v rozmeroch 40 x 90, 60 x 120 aj 90 x 200 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské plachty
Farba: Sivá
Materiál: Ľan
Rozmer plachty: 70 x 140 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty