Odkrývačka s lesnými zvieratkami

Ideálna motorická hračka pre najmenšie deti precvičí malé prstíky a zvedavé mysle. Za drevenými dvierkami pripevnenými gumičkou sa v kríkoch, lístí a na strome skrývajú sova, srnček, zajačik či jazvec. Hračka má jemné prírodné farby a je vyrobená z certifikovaného FSC® dreva.

Dostupnosť Na sklade
Kód: BJ34020
18,70 € 15,60 € bez DPH
Odkrývačka s lesnými zvieratkami

Motorická hračka s odkrývaním pre deti

Kto sa schováva a žije v lese? Odhalia Vaši najmenší sovu, srnčeka, zajačika aj jazveca? Jedinečná motorická hračka, s ktorou môžu deti odhaľovať roztomilé zvieracie tajomstvá lesa. Zvieratká sa ukrývajú za dvierkami pružne zaistenými gumičkami, ktoré uľahčujú deťom manipuláciu. Poháňané zvedavosťou ich deti môžu otvárať, a prirodzene tak rozvíjať svoju zručnosť. Priateľské zvieracie tváre budú chcieť vidieť znova a znova! Odkrývačka je vyrobená z kvalitného, certifikovaného dreva získaného z udržateľných zdrojov a lakovaná výhradne nezávadnými farbami.

Hlavné vlastnosti

  • 4 pohyblivé dvierka s rôznymi obrázkami
  • atraktívne a odolné spracovanie
  • vyrobené zo 100 % FSC® dreva

O certifikáte FSC

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

O značke Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala len výrobou drevených puzzle. Majitelia vyrábali všetko ručne, s láskou, v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástli, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juhovýchodnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky Bigjigs Toys sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tam, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs Toys je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam na predaj v EÚ a USA.

Parametre

  • Rozmery: 20 x 20 x 5 cm
  • Vek: od 12 mesiacov
  • Materiál: 100 % FSC® drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Motorické počítadlo Dúha
19,90 €
LE11965
Prevliekanie zvieratiek
13,70 €
BJ505
Prevliekanie - obliekací medvedík LE7891
Petit Collage Skladačka na mori PTC623
Edukatívne počítadlo - farebné LE11326