Regály a úložný priestor

Najpredávanejšie

Regal pheobe
 
250,80 €
regal na knihy
Na mieru (1 - 4 týždne)
 
264 €
2 položiek celkom
Regal pheobe
250,80 €

Drevený regál Pheobe je mimoriadne štýlový a elegantný prvok interiéru . Ideálny na uloženie...

regal na knihy
Na mieru (1 - 4 týždne)
264 €

Regál Ines sa vyznačuje nevtieravou eleganciou, ale nezabúda ani na praktickú stránku veci a...

Regály a rozličný úložný priestor sa v kancelárii vždy zídu

Regály sú užitočné nielen ako pôsobivý dizajnérsky doplnok, ale taktiež pomáhajú zväčšiť veľkosť odkladacích plôch. Keď chcete ušetriť miesto a zväčšiť tak priestor v interiéri, policové regály sú priam dokonalým doplnkom. Oceníte ich však aj vtedy, ak si vaša práca vyžaduje dôkladný prehľad v rôznych dokumentoch.

Určite ste už zistili, že efektívne riešené úložné priestory sú v pracovni doslova na nezaplatenie. Komoda na dokumenty, knižnica či policový regál sú skvelým doplnkom vybavenia kancelárie. Sami viete, že keď príde inšpirácia, nechcete strácať čas hľadaním vecí. Využite regál ako úložný priestor do kancelárie a usporiadajte si dôležité dokumenty i kancelárske potreby tak, ako to máte najradšej. Takto získate dostatok miesta na nové skvelé nápady.

Regály z dreva sú variabilným doplnkom pracovne

Drevený regál je praktický kus nábytku, ktorý môžete umiestniť do každej miestnosti a uložiť do neho čokoľvek, čo potrebujete. Okrem kancelárie, kde regál na dokumenty poslúži najmä na archiváciu spisov, ho využijete i v obývačke na vytvorenie knižnice či vitríny, na chodbe, v detskej izbe či dokonca v spálni. 

Regály na dokumenty dokonca môžu pomôcť rozčleniť pracovňu na viacero častí. Policový regál sa postará o jej predelenie a zároveň ponúkne úložné priestory. Vytvoríte si tak jednotlivé zóny na dané aktivity, ktoré si vaša práca alebo záľuba vyžaduje.

Vytvorte si priestor na to, čo potrebujete

Kancelársky stôl nedokáže uschovať všetky písomnosti, knihy alebo fascikle, ktoré pri práci používate. Práve preto sú regály vítanou pomocou na rozšírenie priestoru. Tým sa však ich funkcia ani zďaleka nekončí. Použiť ich totiž môžete napríklad aj na vystavenie rôznych trofejí či dekorácií a doplnkov.