Bigjigs Toys Vkladačka so zvukom Farma

Drevené puzzle je ideálnou motorickou hračkou pre najmenších, ktorí chcú spoznávať domáce zvieratká, farby, tvary a dokonca aj zvuky. Ak drobec priradí zvieratko na správne miesto na základnej pestro ilustrovanej doske, koník, kravička, prasiatko, kohút, kačka a ovečka vydajú špecifické zvuky.

Dostupnosť Na sklade
Kód: BJ34031
27,80 € 23,20 € bez DPH
Bigjigs Toys Vkladačka so zvukom Farma

Detská motorická vkladačka so zvukovými efektami

Nechajte deti rozpoznávať tvary a zvieratká a baviť sa ich roztomilými zvukmi. Po umiestnení správneho dielika do vkladačky sa zo vstavaného zariadenia ozve charakteristický zvuk, ktorý môžu správne priraďovať, a zábavne tým rozvíjať svoje poznávacie schopnosti. Ľahko ich pritom možno napodobňovaním zvukov viesť hravým spôsobom k prvým slovíčkam. Drevené dieliky sú veľkosťou aj oblými tvarmi prispôsobené na manipuláciu malými detskými ručičkami, sú príjemné na dotyk, a pomáhajú tak stimulovať hmat. Pestrými farbami deti vkladačka ľahko bezprostredne zaujme. Ponúka sa aj v ďalších atraktívnych motívoch. Vyrobené z kvalitného, zodpovedne získaného dreva ošetreného nezávadnými farbami či lakmi.

Hlavné vlastnosti

  • základňa a 6 dielikov
  • 4 rôzne prevedenia
  • motivujúce zvukové efekty
  • atraktívne a odolné spracovanie

O značke Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala len výrobou drevených puzzle. Majitelia vyrábali všetko ručne, s láskou, v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástli, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juhovýchodnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky Bigjigs Toys sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tam, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs Toys je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam na predaj v EÚ a USA.

Parametre

  • Rozmery: 22,2 x 22,2 x 1,7 cm
  • Vek: od 12 mesiacov
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: