Obkresľovacie obrázky - dopravné prostriedky

Drevené šablóny najtypickejších dopravných prostriedkov zahŕňajú osobné, vodné, letecké aj stavebné vozidlá. Deti tak môžu rýchlo a s ľahkosťou vykresliť aj zložité vzory. Stačí už len zobrať farbičky a vyfarbiť detaily.

Dostupnosť Na sklade
Kód: BJ021T20
6 € 5 € bez DPH
Obkresľovacie obrázky - dopravné prostriedky

Obresľovanie dopravných prostriedkov z drevených šablón

Tieto zábavné tematické šablóny sú ideálne ako pomôcka pre deti pri vytváraní obrázkov a vzorov. Sú veľmi ľahké aj pre malé ruky a kresliť okolo pevných drevených tvarov je veľmi jednoduché. Deti si tak budú rady rozvíjať svoje tvorivé schopnosti a budú sa stále k obrázkom vracať. Vzory je taktiež možné priamo vyfarbiť podľa vlastnej fantázie ako omaľovánku.

Hlavné vlastnosti

  • rozvíja kreativitu a fantáziu
  • precvičuje motoriku
  • obsahuje 8 ks

O značke Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala len výrobou drevených puzzle. Majitelia vyrábali všetko ručne, s láskou, v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástli, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juhovýchodnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky Bigjigs Toys sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tam, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs Toys je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam na predaj v EÚ a USA.

Parametre

  • Rozmery balenia: 20 x 12 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: