Preliezacia hojdačka Adventure

Hračka, ktorá deti zabaví a zároveň precvičí motoriku a rovnováhu? Štýlová preliezacia hojdačka je ako stvorená pre aktívnych drobcov, ktorí radi preliezajú, podliezajú, šplhajú a balansujú. Má pevnú prispôsobiteľnú konštrukciu vyrobenú z dreva a kovu v prírodných, no veselých farbách.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE12239
241,70 € 201,40 € bez DPH
Preliezacia hojdačka Adventure

Drevená hojdačka a preliezačka v jednom!

Preliezaciu hojdačku môžu deti využiť na sedenie, šplhanie, hojdanie, alebo ako domček na preliezanie. Môžu s jej pomocou rozvíjať motorické zručnosti, rovnováhu či koordináciu pohybu, a možno ju tak využiť aj na pohybovú terapiu. Výšku a náklon hračky je možné individuálne prispôsobiť koncovými prvkami opatrenými kolieskami na jednoduchú manipuláciu. Skvele doplní každú izbu, alebo herný kútik a spolu s ďalšími prekážkami z radu Small Foot Adventure, ako je napríklad táto preliezacia rebrina Adventure, balančné kamene či chodníky, hravo utvorí konštrukčne aj farebne jednotnú gymnastickú dráhu. Je vyrobená z kombinácie odolnej preglejky a masívneho dreva. Výrobok vyžaduje montáž, dodávané s detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti

  • multifunkčná, na hojdanie aj preliezanie
  • nastaviteľná výška a náklon
  • odolné drevené prevedenie
  • nosnosť max. 50 kg

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Parametre

  • Rozmery: 108 x 67 x 45 cm
  • Vek: 2+
  • Materiál: drevo, kov
  • Nosnosť: 50 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: