Didaktické kocky - čísla

Veľkosť: 4 x 4 x 4 cm
Vek: od 6 mesiacov
Materiál: 100 % drevo FSC

Dostupnosť Na sklade
Kód: BJ32004
24,40 € 20,30 € bez DPH
Didaktické kocky - čísla

Pestrofarebné náučné kocky s číslami

Výučba počtov a číslic môže byť zábava! 1, 2, 3, predstavte deťom svet čísel s týmito krásnymi kockami z FSC® dreva. Tieto ľahké a farebné kocky s číslami majú krásny dizajn, v ktorom sa snúbi prírodné drevo s farebným lakovaním. Zabaví nielen detské rúčky, ale aj oči. Vyrobené z FSC® certifikovaných materiálov, tieto číslované kocky sú vyrobené z vysoko kvalitného a udržateľného dreva. Kocky sú veľké tak akurát pre detské ruky, robustné a hladké drevo je dosť odolné aj proti pádom, zároveň ale dokáže ochrániť pred trieskami.

Hlavné vlastnosti

  • 10 číslovaných kociek
  • pestré farby, rôzne vzory
  • 100 % FSC® drevo
  • farby bezpečné pre deti

O certifikáte FSC

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

O značke Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala len výrobou drevených puzzle. Majitelia vyrábali všetko ručne, s láskou, v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástli, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juhovýchodnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky Bigjigs Toys sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tam, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs Toys je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam na predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty