Drevené kocky Čísla 20 ks

Rozmery balenia: 19,8 x 16,2 x 4 cm
Veľkosť herného plánu: 18,8 x 15,1 x 3,8 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo
Počet kociek: 20 ks

Dostupnosť Na sklade
Kód: DI332098
16,30 € 13,60 € bez DPH
Drevené kocky Čísla 20 ks

Obrázkové a číselné kocky pre deti

Len počkajte, až vám to deti raz spočítajú. Pôjde im to navyše skvele, keď sa budú čísla učiť hravou formou už odmalička. Detské drevené kocky sú zdobené nielen číslicami, ale aj matematickými znamienkami, bodovými symbolmi a obrázkami počítajúcich prstov. Deti tak môžu s hračkou trénovať aj základné počtové operácie. Vďaka variabilnému použitiu sú náučné kocky vhodné pre batoľatá a aj ako pomôcka pre prváčikov.

Hlavné vlastnosti

  • kocky sa vyrábajú z českého smrekového dreva v českej továrni Dino Topa
  • obľúbená hračka pomáha deťom rozvíjať nielen fantáziu a tvorivosť, ale tiež motorické schopnosti
  • kvalitný prírodný materiál prežije celú generáciu a je zdravotne nezávadný
  • podporuje logické myslenie detí hravou formou

O značke Dino

Aktivity spoločnosti Dino s.r.o. od roku 1994 zahŕňajú vlastnú nakladateľskú činnosť v oblasti hier, puzzle a obrázkových kociek – program Dino a obchodnú činnosť v odbore hračiek v tuzemsku i zahraničí. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala vďaka radu úspešných hier a širokému sortimentu puzzle, ako sú napr.: „Dostihy a stávky“ alebo „Človeče, nehnevaj sa!“ a „Poď sa hrať“. Široký program tiež využíva atraktívne medzinárodné i domáce licencie ako: Walt Disney alebo Zdeněk Miler atď. Základom stratégie vývoja produktov Dino bol od začiatku dôraz na najvyššiu kvalitu obsahu, výtvarného spracovania a technického prevedenia.

Spoločnosť vyvíja vlastný Dino program puzzle, spoločenských hier a obrázkových kociek, v ktorom pri zachovaní vysokej kvality rešpektuje ako kultúrne, tak cenové zvyklosti lokálnych trhov. Dino program využíva významné licenčné tituly pre všetky zmienené sortimenty. Ponúka kompletný program detských a dospelých puzzle, detských, rodinných, edukatívnych aj party hier vo veľmi dobrej kvalite. Spoločnosť Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníkmi, grafikmi a vynálezcami a pre jednotlivých zákazníkov ponúka výrobu špeciálnych alebo lokálne adaptovaných titulov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty