Drevený regál s 3 policami - latkový (750 x 500 x 900 mm)

Kód: 11049/KAR
77,99 € 64,99 € bez DPH
Na sklade

Jednoduchý, no zároveň praktický. Cenovo dostupný, ale aj kvalitný. Presne tak by sa dal v skratke charakterizovať latkový regál s 3 policami. Prinášame drevený regál vyrobený z latiek smrekového dreva, ktorý je vhodný do špajze, garáže, dielne alebo aj do kancelárie či predajne. Rozmer latkového regálu je 750 x 500 x 900 mm (š x h x v).

Detailné informácie

Podrobný popis

Latkový drevený regál s 3 policami

Aj keď sú latkové regály o niečo jednoduchšie, než napríklad policové regály z masívu, tak im to z ich funkčnosti nič neuberá. Nájdu široké uplatnenie v každej miestnosti domácnosti či firmy. Regál môžete využívať aj ako latkový regál na topánky, na hračky, na knihy alebo na šanóny v kancelárii. Pokiaľ ku stene vedľa seba postavíte 3 regály, tak môže pri troche snahy vzniknúť moderné, štýlové a praktické miesto pre vaše potreby. 

Latky sú vyrobené zo smrekového (občas aj borovicového) dreva. Hrúbka latiek je 18 mm, vďaka čomu je nosnosť každej police až 30 kg. Vzdialenosť (tzv. rozteč) medzi jednotlivými policami je 380 mm. Police sú fixné a nie sú výškovo nastaviteľné.

Všetky drevené regály sú dodávané v rozloženom stave, zabalené do kartónu. V balení nájdete spojovací materiál a nechýba ani detailný montážny návod. Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla - naozaj ju zvládne úplne každý.

TIP: Do políc regálu môžete, aby ste mali ešte lepší prehľad, umiestniť drevené boxy, prepravky alebo truhlice.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené regály
Výška (cm): 90
Šírka (cm): 75
Hĺbka (cm): 50
Počet políc: 3 police
Nosnosť police: 30 kg
Materiál: smrekové drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: