Stavebnica Miniwob

Malí domáci majstri, zbystrite pozornosť! Táto zaujímavá stavebnica sa dá poskladať rozličným spôsobom, takže sa s ňou určite nebudete nudiť.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11810
32,50 € 27,10 € bez DPH

Stavebnica Miniwob

Stavebnica, pomocou ktorej sa precvičuje trojrozmerné stavanie a kreativite sa nekladú žiadne obmedzenia.

Sada obsahuje: 2 drevené nástroje (kľúč, skrutkovač), Rozsiahle príslušenstvo od konštrukčných líšt, konštrukčných dosiek, skrutiek, matíc, kociek, bicyklov, adaptérov kolies a dištančných puzdier a tiež box na ukladanie celej súpravy.

Hlavné vlastnosti:

  • podporuje kreativitu a predstavivosť
  • možné ideálne doplniť ďalšími produktmi zo série nástrojov Miniwob

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre:

Rozmery: štvorcová doska: 12 x 12 x 0,5 cm, dĺžka skrutkovača: 15 cm, Ø 2 cm
Vek: od 3 rokov
Materiál: drevo
Počet: 67 dielov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty