Kaskádová veža klap klap

Dráha vrátane vozidiel je potešením pre oči i uši. Malé kĺbové vláčiky pri schádzaní po trati vydávajú veselý klepotavý zvuk..

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE7871
15,20 € 12,70 € bez DPH
Kaskádová veža klap klap

Kaskádová veža klap klap

Spúšťajte vozidielka dolu dráhou a tešte sa z veselého klepotavého zvuku, ktorý hru sprevádza. Kaskádová veža so sebou prináša vtipnú a zároveň zvukovú zábavu, ktorá sa môže opakovať toľkokrát, koľko len budete chcieť.

Hlavné vlastnosti:

  • Rozmer: 13 x 9 x 38 cm
  • Vek: od 3 rokov
  • Materiál: drevo

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevené domino Safari
8,20 €
LE10963
Drevené domino Farma
13 €
BJ736
Drevené hračky Domino ZOO LE4220
Klasické drevené domino BJ784
Drevené domino so zvieratkami BJ529
Domino s hieroglyfmi
32,50 €
V9504