Sedací koník XL so zvukom - hnedý

Splňte deťom sen o koníkovi. Tento sedací koník je navyše ako živý - erdží a klopká kopýtkami (vydáva také zvuky), pričom sa dá osedlať i odsedlať malými jazdcami.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11179
297,90 € 248,30 € bez DPH
Sedací koník XL so zvukom - hnedý

Sedací koník XL so zvukom - hnedý

Koník ako z rozprávky! Skvelý spoločník do detskej izby, ktorý roztomilou šatkou očarí každého, nielen kovbojov. Mäkko vypodložené sedlo je odnímateľné a možno tak trénovať aj strojenie zvieraťa. Po stlačení jeho ucha sa ozve hlasné erdžanie a klopot kopýt (batérie nie sú súčasťou balenia).

Hlavné vlastnosti:

  • Výška sedu 75 cm
  • Nosnosť do 80 kg
  • Zvukový efekt (batérie nie sú súčasťou balenia)

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre:

Rozmery: 100 x 25 x 100 cm
Výška sedla: 75 cm
Vek: od 3 rokov
Nosnosť: 80 kg
Zvukový efekt
Baterie nie sú súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Odrážadlo motorka Wespe
109 €
LE4737