Knižnica z masívu Toskana - jelša

Regál/knižnica do obývačky v provensálskom štýle dodá interiéru ten správny štýl. Knižnicu je možné okrem kníh použiť aj na dekoračné prvky. Je vyrobená z masívnej borovice, ktorá má antistatické účinky, vďaka čomu je vhodná pre alergikov.

Dostupnosť Na sklade (1 ks)
Kód: PL2050B2
408,20 € 340,20 € bez DPH
Knižnica z masívu Toskana - jelša

Knižnica z masívu borovice - jelša

Hnedá drevená knižnica z je vybavená 5 hlbokými, otvorenými policami. Môže byť použitá ako knižnica do obývačky, kde si môžete uložiť knihy, ozdobné predmety, fotografie do rámikov alebo riad pre hostí. Biela knižnica z dreva opticky rozžiari a zahreje miestnosť.

Knižnica má dva vence - vrchný a spodný, ktoré sú ozdobené výrezmi. Vzťahujú sa na provensálsky a rustikálny štýl a navyše opticky odľahčujú pevnú štruktúru nábytku.

Knižnica je vyrobená výhradne z masívneho dreva získaného z fínskej borovice. Drevo bolo pokryté ekologickou, vodnou farbou s neúplným krytím. Pod farbou je viditeľná prirodzená štruktúra dreva. Kresba drevených krúžkov a uzlov zdôrazňuje autenticitu a prírodný pôvod nábytku.

Masívna knižnica do obývačky 

Drevený nábytok je charakteristický pre provensálsky štýl a vintage. Sú tiež bežné vo veľmi módnych škandinávskych úpravách. Vďaka farbe jelša, frézovaným vencom a ľahkej štruktúre je knižnica Toskana univerzálnym kusom nábytku, ktorý sa hodí do rôznych miestností a štýlov.

Borovicové drevo vďaka svojim hygroskopickým vlastnostiam absorbuje vlhkosť a uvoľňuje ju späť do životného prostredia. To má pozitívny vplyv na kvalitu vzduchu v interiéri a na zdravie členov domácnosti. Borovicové drevo je navyše elektrostatické, čo znamená, že na svoj povrch nepriťahuje prachové častice. Vďaka tomu je nábytok z borovicového dreva skvelou voľbou pre alergikov. Tiež uľahčujú udržiavanie miestnosti v čistote.

Nábytok z masívu je veľmi pevný, odolný a trvácny, vďaka čomu ho môžu užívatelia používať niekoľko desiatok rokov. Aby si zachovali svoje kúzlo čo najdlhšie, nemali by byť umiestnené v blízkosti zdrojov tepla, napríklad radiátora.

Dodatočné parametre

Kategória: Knižnice z masívu
Výška (cm): 194
Šírka (cm): 96
Hĺbka (cm): 37
Farba: Jelša
Materiál: Borovica
Počet políc: 5 políc

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

kniznica z masivu toskana biela (1) PL2050B
toskana biely regal z masivu (3) PL2050BS
regal nizky galo 1 (2)
226,30 €
2SGIA26
retro wood regal II 1
Vybrať farbu
795,60 €
38737/D01
regal modern I
Vybrať farbu
172,70 €
24300/D01
regal z masivu galo (11)
284,40 €
2SGIA27