Komody, regále a police

Najpredávanejšie

lotta hlavna fotka
 
330 €
1 položiek celkom
lotta hlavna fotka
330 €

Komoda Lotta so 6 zásuvkami ponúka kombináciu moderného dizajnu s maximálnou funkčnosťou. Vďaka...

Komody, regály a police zväčšia úložný priestor

Aj malé spálne môžu poskytnúť útočisko množstvu vecí, stačí, ak viete rozumne využiť priestor, ktorý ponúkajú. Zaobstarajte si komody, regály alebo police do spálne a nedostatok miesta na odkladanie sa stane minulosťou. Zároveň ponúkajú jednoduchý spôsob, ako pri ukladaní oblečenia, topánok, či posteľnej bielizne docieliť ľahko udržateľný poriadok. 

Vneste do interiéru prehľad a poriadok. Regálové police oživia nudné steny a vytvoria miesto, ktoré umožní vyniknúť obľúbeným suvenírom, dekoráciám a doplnkom. Tým sa to však ani zďaleka nekončí. Súčasne totiž elegantne rozdelia priestor a pritom slúžia ako nevšedný dekoračný prvok. 

Drevené komody sú stále trendy

Obľúbené drevené komody už dávno nie sú len vítanými starožitnými kúskami. To, že sa vyznačujú vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a pôsobivým dizajnom, im pomohlo zaradiť sa medzi univerzálny a predovšetkým nadčasový nábytok. Moderná komoda výborne oživí interiér a bez problémov nájde uplatnenie v menšom panelovom byte, ako i v priestrannom rodinnom dome.

Praktické komody sú dôležitou súčasťou spálne, jedálne, predsiene alebo ktorejkoľvek inej časti bytu, domčeka či rekreačnej chalupy. Vďaka jedinečnému dizajnu každá drevená komoda vynikne aj samostatne. Vyberte si z bohatého sortimentu rôznych farieb, rozmerov, druhov i dizajnového prevedenia. Komoda z masívu sa pritom ľahko zladí s ostatnými kusmi nábytku v rovnakom materiáli a farbe, napríklad s posteľami alebo šatníkovými skriňami.

Skrine a komody do spálne využijete aj inak

Komoda, podobne ako skriňa do spálne, vám nemusí slúžiť iba na uloženie vecí vo vnútri. Polica do spálne obyčajne nesie knihy alebo dekorácie a podobným spôsobom sa dá využiť i komoda z dreva. Na povrch tohto praktického nábytku totiž môžete umiestniť fotografie v rámčekoch či vázu s kvetmi. Skrine do spálne zase pomôžu s uskladnením šatstva, stačí, ak sa rozhodnete, či dáte prednosť rohovým, klasickým, vešiakovým alebo skriniam s policami.