Koše na drevo

Koše na drevo skvelí pomocníci

K rodinnej idylke počas sychravých a studených večerov patrí jednoznačne krb. Prináša teplo do domovov, do ktorých sa radi vraciame. Lenže kúrenie v krbe prináša okrem krásnych chvíľ v spoločnosti najbližších aj množstvo nepríjemností. Kedže sa rodinný krb nachádza najčastejšie v obývacej izbe, je potrebné do nej doniesť drevo na kúrenie. Na ľahké prenášanie dreva do interiéru slúžia prútené výrobky koše na drevo.

Skončite s neporiadkom okolo krbu

Nosenie dreva do interiéru sa nezaobíde bez rôznych smietok a drobných triesok. Naše pletené koše na drevo prinesú maximálne pohodlie pri nosení polienok k rodinnému krbu a samozrejme zabezpečia poriadok. Už sa vám nestane, že budete musieť neustále zametať priestor okolo krbu, aby ste upratali všetko smetie, ktoré ste spolu s drevom priniesli. Prútené koše na drevo sú kvalitne spracované, vďaka čomu z nich nevypadne ani smietka

Môžete ich vyberať z rôznych veľkostí a tvarov. Nájdete tu malé prútené košíky na drevo, do ktorých sa zmestí pár polienok a pôsobia viac dekoratívne. No samozrejme môžete vybrať väčšie prútené koše na drevo, do ktorých toho naložíte naozaj hodne. Vďaka tomu nebudete musieť často odbiehať od vyhriateho krbu vonku do nepriaznivého počasia. Aj keď sú koše na drevo samé o sebe veľmi ľahké, spolu s naloženými polienkami budú mať úctyhodnú váhu. Na ľahšie prenášanie môžete zvoliť kôš na drevo s dvomi rúčkami, to aby vám pomohli aj ostatní členovia rodiny. Alebo na ľahšiu manipuláciu môžete zvoliť prútený krbový kôš na kolieskach.