Podložka na hranie pre deti Didi - dúhová, 200 x 140 x 4 cm

Podložka na hranie je skvelým spoločníkom na veľa rokov nielen pre deti, ale aj pre celú rodinu. Izoluje pred chladom a jej unikátny systém tlmenia nárazov ochráni pred nepríjemnými pádmi.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: SCA1006
243,20 € 202,70 € bez DPH
Podložka na hranie pre deti Didi - dúhová, 200 x 140 x 4 cm

Skladacia podložka na hranie − spoločník na veľa rokov

Každé dieťa potrebuje vlastný kútik na hranie. Obávate sa, že vaše dieťa pri hre prechladne a chcete aby bolo v bezpečí, keď stratí rovnováhu? V tom prípade odporúčame matrac na hranie. Bude spoločníkom vášho dieťaťa, či leží, prevaľuje sa z boka na bok, učí sa sedieť alebo už začína pomaly liezť po štyroch.

Skladacia podložka na hranie poslúži ako izolácia od podlahy a unikátny systém tlmenia nárazov ochráni pred nepríjemnými pádmi. Vnútorná časť je tvorená 6 vrstvami pevnej, profilovanej peny, no a jej povrch sa dá jednoducho udržiavať v hygienickej čistote. Samozrejme tento matrac na hranie môžu používať aj dospelí na všetky relaxačné, aeróbne i cvičebné aktivity. Je tvorená 4 veľkými dielami na jednoduché skladanie a tak ju veľmi ľahko zložíte a uložíte pod detskú postieľku alebo posteľ.

TIP: Podložka na hranie sa môže používať samostatne, ale taktiež aj ako matrac do drevenej ohrádky BRUNKO.

Zloženie matraca na hranie:

  • poťah - nezávadná PU textília
  • výplň - vysoko elastické ECO PE pena

Kvalita a materiály

Celkové vypracovanie podložky na hranie je veľmi nadštandardné a jedná sa o veľmi kvalitný výrobok. Pri jej výrobe nie sú použité žiadne chemické spojivá. Jednotlivé vrstvy sú iba lisované za tepla. Neuvoľňujú sa z nej žiadne chemické látky ani pachy.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace do ohrádky
Dĺžka x šírka x výška: 200 x 140 x 4 cm
Farba: červená-žltá-zelená-modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty