Podložka na hranie / skladacia žinenka Didi - béžová, 200 x 140 x 4 cm

Skladacia podložka na hranie má unikátny systém tlmenia nárazov, ktorý chráni dieťa pred nepríjemnými pádmi a zároveň skvele izoluje pred chladom. S touto podložkou sa už nemusíte obávať o svoje dieťa.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: SCA1734
243,20 € 202,70 € bez DPH
Podložka na hranie / skladacia žinenka Didi - béžová, 200 x 140 x 4 cm

Skladacia podložka na hranie aj cvičenie

Máte malé dieťa a chcete mu poskytnúť pri hre len to najlepšie? V tom prípade veľkú službu poskytne matrac na hranie, na ktorom strávi vaše dieťa nespočetné množstvo hodín zábavy. Takáto detská podložka na hranie bude spoločníkom dieťaťa už od prvých týždňov života, či ešte len leží, učí sa sedieť alebo už začína pomaly liezť po štyroch.

Podložka na hranie slúži ako izolácia od podlahy a unikátny systém tlmenia nárazov ochráni dieťa pred nepríjemnými pádmi. Vnútorná časť je tvorená 6 vrstvami pevnej, profilovanej peny, no a jej povrch sa dá jednoducho udržiavať v hygienickej čistote. Samozrejme tento matrac na hranie môžu používať aj dospelí na všetky relaxačné, aeróbne i cvičebné aktivity. Je tvorená 4 veľkými dielami na jednoduché skladanie a tak ju veľmi ľahko zložíte a uložíte pod detskú postieľku alebo posteľ.

TIP: Podložka na hranie sa môže používať samostatne, ale taktiež aj ako matrac do drevenej ohrádky BRUNKO.

Zloženie matraca na hranie:

  • poťah - nezávadná PU textília
  • výplň - vysoko elastické ECO PE pena

Kvalita a materiály

Celkové vypracovanie podložky na hranie je veľmi nadštandardné a jedná sa o veľmi kvalitný výrobok. Pri jej výrobe neboli použité žiadne chemické spojivá. Jednotlivé vrstvy sú iba lisované za tepla. Neuvoľňujú sa z nej žiadne chemické látky ani pachy.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace do ohrádky
Dĺžka x šírka x výška: 200 x 140 x 4 cm
Farba: béžová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty