Podložka na hranie / skladacia žinenka Didi - jemná dúha, 200 x 140 x 4 cm

Skladacia podložka na hranie má unikátny systém tlmenia nárazov, ktorý chráni dieťa pred nepríjemnými pádmi a zároveň skvele izoluje pred chladom. S touto podložkou sa už nemusíte obávať o svoje dieťa.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: SCA1339
243,20 € 202,70 € bez DPH
Podložka na hranie / skladacia žinenka Didi - jemná dúha, 200 x 140 x 4 cm

Skladacia žinenka - podložka na hranie ponúka veľkorysý priestor

Máte malé dieťa a obávate sa o jeho bezpečnosť pri hre? V tom prípade vám odporúčame matrac na hranie, na ktorom strávi nespočetné množstvo hodín zábavy. Detská podložka na hranie bude spoločníkom dieťaťa už od prvých týždňov života, či leží, prevaľuje sa z boka na bok, učí sa sedieť alebo už začína pomaly liezť po štyroch.

Podložka na hranie poslúži ako izolácia od podlahy a unikátny systém tlmenia nárazov ochráni dieťa pred nepríjemnými pádmi. Vnútorná časť je tvorená 6 vrstvami pevnej, profilovanej peny, no a jej povrch sa dá jednoducho udržiavať v hygienickej čistote. Samozrejme tento matrac na hranie môžu používať aj dospelí na všetky cvičebné aktivity. Je tvorená 4 veľkými dielami na jednoduché skladanie a tak ju veľmi ľahko zložíte a uložíte pod detskú postieľku alebo posteľ.

TIP: Podložka na hranie sa môže používať samostatne, ale taktiež aj ako matrac do drevenej ohrádky BRUNKO.

Zloženie matraca na hranie:

  • poťah - nezávadná PU textília
  • výplň - vysoko elastické ECO PE pena

Kvalita a materiály

Celkové spracovanie podložky na hranie je veľmi nadštandardné a jedná sa o veľmi kvalitný výrobok. Pri výrobe podložky na hranie nie sú použité žiadne chemické spojivá. Jednotlivé vrstvy sú iba lisované za tepla. Neuvoľňujú sa z nej žiadne chemické látky ani pachy.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace do ohrádky
Dĺžka x šírka x výška: 200 x 140 x 4 cm
Farba: pastelová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty