Podložka na hranie / skladacia žinenka Didi - šedá a ružová, 200 x 140 x 4 cm

Skladacia podložka na hranie poslúži ako izolácia od podlahy už od prvých týždňov dieťaťa a bude jeho spoločníkom mnoho rokov. Väčšie dieťa na nej môže skúšať prvé gymnastické prvky a dospelí zase svoje relaxačné cviky.

Dostupnosť 6 - 14 dní
Kód: SCA1992
243,20 € 202,70 € bez DPH
Podložka na hranie / skladacia žinenka Didi - šedá a ružová, 200 x 140 x 4 cm

Skladacia podložka na hranie nielen pre bezpečnosť detí

Máte malé dieťa a chcete mu poskytnúť pri hre len to najlepšie? V tom prípade veľkú službu poskytne matrac na hranie, na ktorom strávi vaše dieťa nespočetné množstvo hodín zábavy. Detská podložka na hranie bude spoločníkom dieťaťa už od prvých týždňov života, či ešte len leží, učí sa sedieť alebo už začína pomaly liezť po štyroch.

Podložka na hranie poslúži ako izolácia od podlahy a unikátny systém tlmenia nárazov ochráni dieťa pred nepríjemnými pádmi. Vnútorná časť je tvorená 6 vrstvami pevnej, profilovanej peny, no a jej povrch sa dá jednoducho udržiavať v hygienickej čistote. Samozrejme tento matrac na hranie môžu používať aj dospelí na všetky relaxačné, aeróbne i cvičebné aktivity. Je tvorená 4 veľkými dielami na jednoduché skladanie a tak ju veľmi ľahko zložíte a uložíte pod detskú postieľku alebo posteľ.

TIP: Podložka na hranie sa môže používať samostatne, ale taktiež aj ako matrac do drevenej ohrádky BRUNKO.

Zloženie matraca na hranie:

  • poťah - nezávadná PU textília
  • výplň - vysoko elastické ECO PE pena

Kvalita a materiály

Celkové spracovanie podložky na hranie je veľmi nadštandardné a jedná sa o veľmi kvalitný výrobok. Pri výrobe podložky na hranie nie sú použité žiadne chemické spojivá. Jednotlivé vrstvy sú iba lisované za tepla. Neuvoľňujú sa z nej žiadne chemické látky ani pachy.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace do ohrádky
Dĺžka x šírka x výška: 200 x 140 x 4 cm
Farba: sivo-ružová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty