Skladacia žinenka a podložka na hranie Didi - odtiene sivej, 200 x 140 x 4 cm

Kód: SCA1993
231,23 € 192,69 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Podložka na hranie je skvelým spoločníkom na veľa rokov nielen pre deti, ale aj pre celú rodinu. Ochráni pred chladom i pádmi, deti na nej strávia pri hre veľa času a ostatní získajú skvelú podložku na cvičenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský matrac na hranie − spoločník na veľa rokov

Ste rodičmi malého bábätka a máte obavy položiť ho na zem? Obávate sa chladu a chcete aby bolo v bezpečí, keď stratí rovnováhu? V tom prípade veľkú službu poskytne matrac na hranie. Bude spoločníkom vášho dieťaťa, či leží, prevaľuje sa z boka na bok, učí sa sedieť alebo už začína pomaly liezť po štyroch.

Skladacia podložka na hranie poslúži nielen ako izolácia od podlahy, ale unikátny systém tlmenia nárazov ochráni dieťa pred nepríjemnými pádmi. Vnútorná časť je tvorená 6 vrstvami pevnej, profilovanej peny, no a jej povrch sa dá jednoducho udržiavať v hygienickej čistote. Samozrejme tento matrac na hranie môžu používať aj dospelí na všetky relaxačné, aeróbne i cvičebné aktivity. Je tvorená 4 veľkými dielami na jednoduché skladanie a tak ju veľmi ľahko zložíte a uložíte pod detskú postieľku alebo posteľ.

TIP: Podložka na hranie sa môže používať samostatne, ale taktiež aj ako matrac do drevenej ohrádky BRUNKO.

Zloženie matraca na hranie:

  • poťah - nezávadná PU textília
  • výplň - vysoko elastické ECO PE pena

Kvalita a materiály

Celkové vypracovanie podložky na hranie je veľmi nadštandardné a jedná sa o veľmi kvalitný výrobok. Pri jej výrobe nie sú použité žiadne chemické spojivá. Jednotlivé vrstvy sú iba lisované za tepla. Neuvoľňujú sa z nej žiadne chemické látky ani pachy.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace do ohrádky
Dĺžka x šírka x výška: 200 x 140 x 4 cm
Farba: bielo- sivá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: