Detské odrážadlo - stavebný nákladiak

Štýlové drevené odrážadlo v štýle žltého nákladného vozidla má pogumované kolieska, ktoré sa ovládajú pomocou volantu, mini operadlo a úložný priestor pod sedadlom. Deťom pomôže s rozvojom motoriky, koordinácie a pritom prinesie kopec zábavy.

Dostupnosť Na sklade
Kód: V1030
126,60 € 105,50 € bez DPH
Detské odrážadlo - stavebný nákladiak

Drevené odrážadlo pre chlapcov

Staňte sa pánmi staveniska s veľkým a silným nákladiakom! Atraktívne a prepracované odrážadlo s praktickým úložným priestorom pod sedadlom umožňuje uschovať obľúbené hračky. Vozítko vyniká výnimočne robustnou konštrukciou využívajúcou silnú preglejku a diely z masívneho dreva. Uhol otáčania jeho volantu je obmedzený tak, aby bola zaručená stabilita a nehrozil pád dieťaťa. Plastové kolesá sú opatrené odolnými pneumatikami, ktoré tlmia hluk a zároveň zlepšujú jazdné vlastnosti. Bezpečnosť odrážadla bola aj laboratórne overená, Vaši najmenší tak môžu bez obáv vyraziť za dobrodružstvom. Výrobok vyžaduje montáž, dodávané s obrázkovým návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti

  • úložný priestor
  • tichý a kultivovaný chod
  • jedinečný dizajn a spracovanie
  • robustná a stabilná drevená konštrukcia

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Rozmery: 76 x 38 x 40 cm
  • Výška sedu: 24 cm
  • Vek: od 18 mesiacov
  • Materiál: drevo, plast, guma
  • Nosnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty