Prebaľovací pult IGA na komodu

Prebaľovanie s odnímateľným pultom IGA môže byť pohodlnejšie nielen pre bábätká, ale aj pre ich mamičky a oteckov. Starostlivosť o bábätko si môžete uľahčiť rýchlou inštaláciou nadstavca na komodu s 3 zásuvkami z rovnakej kolekcie.  

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: 018-500-210/PIN
61,90 € 51,60 € bez DPH
Prebaľovací pult IGA na komodu
changing unit
Prémiový

Užitočný pult na prebaľovanie

Zostava nábytku IGA prináša do detskej izby modernú hravosť bez ohľadu na to, či ide o miestnosť pre chlapcov alebo dievčatá. Neutrálna biela farba v kombinácii s drevenými detailami dodávajú kolekcii inovatívny vzhľad. Prebaľovací pult namontovaný na komode IGA s 3 zásuvkami tiež nie je výnimkou. Takto zladená kombinácia vyzerá štýlovo a uľahčuje starostlivosť o dieťatko. Nadstavec umožňuje efektívne využitie vrchnej časti komody a vďaka vyvýšeným hranám poskytuje bezpečie. Navyše, predĺžená doska umožňuje pri prebaľovaní či vyberaní plienok, detských vecičiek a kozmetiky z komody neustály kontakt s vašim bábätkom.

A keď drobček podrastie a začne sa pýtať na toaletu, odnímateľný pult môžete jednoducho rozobrať a odložiť pre jeho ďalšieho súrodenca.

Ďalšie informácie

Prebaľovací pult IGA zahŕňa drevený rám. Balenie vymeniteľnú textilnú podložku neobsahuje. Vybrať ju môžete podľa vnútorných rozmerov pultu, ktoré sú 80 × 71 cm.

Materiály a spracovanie

Vrchná vrstva je vyrobená z lakovanej MDF dosky. Rám je natretý ekologickými vodnými farbami, vďaka ktorým bol zabezpečený správny dýchací proces materiálu a eliminácia potenciálnych alergických reakcií. K dispozícii v bielej farbe.

Rozmery

  • Výška: 19,5 cm
  • Hĺbka: 73 cm
  • Šírka: 96,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovacie pulty
Výška (cm): 19,5
Šírka (cm): 96,5
Hĺbka (cm): 73
Farba: Biela
Materiál: MDF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

I'ga 2
Prémiový
Detská izba IGA baby
2 - 5 týždňov
1 532 €
3806/PIN