Drevený stolček - lev

Aj drobci potrebujú priestor na kreatívnu činnosť a stolné hry. Levík im v tom s radosťou poslúži. Stôl je vyrobený z dreva s potlačou, ktorú ilustrovala umelkyňa Ingela P. Arrhenius. Deti zaručene poteší pestrými farbami a rodičov dlhotrvajúcou kvalitou.

Dostupnosť Na sklade
Kód: V7745
79 € 65,80 € bez DPH
Drevený stolček - lev

Drevená stolík pre deti od 2 rokov

S týmto krásnym levím stolčekom si deti užijú veľa zábavy. Môžu si na ňom kresliť, skladať stavebnice, piť popoludňajší čaj a rozprávať sa. Nábytok je ilustrovaný umelkyňou Ingelou P. Arrhenius a vyrobený z kvalitných materiálov. Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami. Stolček sa predáva samostatne. Stoličky nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našej ponuke. K dispozícii máte napríklad veselého medvedíka.

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Rozmer: 60 x 47 x 60 cm
  • Vek: 2+
  • Materiál: drevo
  • Stolček sa predáva samostatne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty