Jedálenská stolička z masívu Bellu 22 - biela/orech

Jedálenská stolička v rustikálnom štýle oživí každú jedáleň. Je vyrobená z masívnej borovice, ktorá sa vyznačuje svojou trvácnosťou. Stolička sa hodí nie len do moderných jedálni ale napríklad aj na chatu.

Dostupnosť 7 - 16 dní
Kód: KT22B/O
101,40 € 84,50 € bez DPH
Jedálenská stolička z masívu Bellu 22 - biela/orech

Jedálenská stolička v škandinávskom štýle - biela/orech

Jedálenská stolička Bellu 22 poskytne maximálne pohodlie a adekvátnu oporu chrbtici. Operadlo stoličky je vysoké na podporu krčnej časti a široké sedadlo je v optimálnej výške. Všetky prvky nábytku sú pevne pripevnené a navzájom spojené. Stolička sa vyznačuje stabilnou a pevnou štruktúrou.

Je celá vyrobená z masívneho bukového dreva. Drevené stoličky sú veľmi trvanlivé a odolné voči nepriaznivým vonkajším faktorom. Kreslo je natreté prírodnou farbou na vodnej báze v jemnej bielej farbe. Vzhľadom na neúplné pokrytie farby je pod jeho vrstvou viditeľná ušľachtilá štruktúra dreva - usporiadanie uzlov a letokruhov zdôrazňujúce autenticitu. Plocha na sedenie je vo farbe orech.

Jedálenská stolička sa bude sa hodiť ako k škandinávskemu štýlu, tak aj k interiérom s rustikálnym nádychom a do bytov plných farieb. Dizajn stoličiek bol inšpirovaný očarujúcim provensálskym štýlom.

Na požiadanie je možné vyrobiť stoličku aj s čalúnením.

Dodatočné parametre

Kategória: Stoličky z masívu
Výška (cm): 94
Šírka (cm): 43
Hĺbka (cm): 44
Farba: Biela, Orech
Materiál: Borovica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty