Drevený jednorožec na ťahanie

Drevený jednorožec na ťahanie bude skvelou hračkou pre všetky malé deti, ktoré majú prvé krôčiky za sebou a potrebujú sa v chôdzi ešte viac zdokonaliť. Vyhotovenie z dreva, krásne vypracovanie a pastelové farby dávajú znať, že je to skvelá hračka pre najmenšie deti.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE10230
22,40 € 18,70 € bez DPH
Drevený jednorožec na ťahanie

Drevený jednorožec na ťahanie

Hračky na ťahanie sú skvelou zábavou pre malé deti, vďaka čomu sa im zlepší koordinácia pohybou a utvrdia sa pri prvých urobených krokoch. Tento jednorožec na ťahanie je vyrobený z dreva, v krásnych pastelových farbách, čo láka všetky deti. 

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre:

  • Rozmer: 21x16x15 cm
  • Dĺžka šnúry: 59 cm
  • Vek: 1+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty