Vitrína z masívu Sandemo 3S80 buk - prírodná

Kód: 79763
990,68 € 825,57 € bez DPH
Na mieru (5 - 8 týždňov)

Drevená vitrína do obývačky vyrobená z voňavého bukového dreva, oživí váš domov. Z nášho sortimentu dávame do pozornosti aj masívnu vitrínu Sandemo 3S80, ktorú dizajnéri oživili o presklené dvere. Táto vitrína svojím dizajnom poteší každého zástancu klasického štýlu obývačky, aj moderného zariadenia chodby, či kuchyne. Za dvierkami skrýva 3 police, do ktorých môžete čokoľvek vložiť na výstavu. Jej štýl dotvárajú 3 priestranné zásuvky pod dvierkami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Presklená vitrína z borovice Sandemo 3S80

Výhodou vitrín je uskladnenie vzácnych vecí tak, aby potešili aj ďalšie oči, ktoré k nám prídu. Stačí si len vybrať takú, ktorá bude ladiť k ďalším kúskom v našej obývačke, chodbe či kuchyni. Ponúkame vám jednoduchú vitrínu vyrobenú minimalistickým štýlom - Sandemo 3S80 z masívneho buka, ktorá sa môže pochváliť veľkým úložným priestorom v 3 policiach za presklenými dverami a 3 zásuvkami pod nimi. Dvere vitríny dopĺňajú jemné čierne úchytky. 

 Detaily, ktoré vám radi prezradíme

  • Bukové drevo je spájané "prstovým spojom" - vďaka tomu je vitrína bez škvŕn a uzlov na viditeľnej strane, a čo je najdôležitejšie, je tak odolnejšia voči poškodeniu a vlhkosti - má lepšie mechanické vlastnosti v porovnaní s jednoliatym masívnym drevom a nekrúti sa.
  • Šírka nožičiek - 15 cm.
  • Výška nožičiek - 8 cm. 
  • Na výber máte 6 farieb, takže si je z čoho vybrať.
  • Ľahké doladenie k iným našim produktom.

Niektoré prvky nábytku, zvonku neviditeľné, môžu byť vyrobené aj z borovicového dreva. Takáto kombinácia vytvára mimoriadne pevný celok s najvyššou kvalitou a je výsledkom túžby udržať atraktívnu a priaznivú cenu nábytku.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitríny z masívu
Výška (cm): 182
Šírka (cm): 80
Hĺbka (cm): 38
Farba: Buk
Materiál: Buk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: