Zatĺkačka v pastelových farbách

Precvičte jemnú motoriku u detí prostredníctvom zábavnej hry so zatĺkačkou! Jemné farby a hravé ilustrácie robia hračku ešte príťažlivejšou.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11723
16,50 € 13,80 € bez DPH
Zatĺkačka v pastelových farbách

Zatĺkačka v pastelových farbách

Aj zatĺkanie môže byť štýlové! So zatĺkaciou hračkou v pastelových farbách si deti môžu zmerať svoju silu. Klasická hra, ktorá trénuje koordináciu ruka-oko a motoriku detí. Zatĺkačka má krásne farby a ilustráciu zvieratiek.

Po zatlčeniu všetkých kolíkov hračku jednoducho otočte. Krásna zatĺkacia hračka je súčasťou produktového radu "Pastel" a zaujme vysokým viditeľným podielom dreva a moderným zafarbením v pastelových farbách.

Hlavné vlastnosti:

  • Ilustrované, jemné pastelové farby
  • Robustné a odolné vyhotovenie

Parametre:

  • Rozmery: 22 x 9 x 12 cm
  • Rozmery kladivka: 17 x 5,5 x 3,5 cm
  • Vek: 18 mesiacov
  • Materiál: drevo

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty