Detská izba Marsylia baby

Kód: 3818/PIN
1 563,73 € 1 303,11 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Detská izba Marsylia baby s originálnym dizajnom, ktorý vám pripomenie príťažlivosť Azúrového pobrežia. Nábytok je inšpirovaný francúzskymi plážovými domčekmi. Detská izba je vhodná pre batoľatá a predškolákov, nábytok však dobre poslúži aj školákom.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Marsylia baby

Detská zostava obsahuje:

Detská izba Marsylia sa vyznačuje originálnou jednoduchosťou a jemnou eleganciou. Celej kolekcii dodávajú jedinečné čaro malé dekoratívne tabuľky s nápismi vo francúzštine. K dispozícii sú tri verzie slov a to pláž - La Plage, more - La Mer a slnko - Le Soleil dokonale. Tieto milé doplnky tak v konečnom dôsledku ešte viac zdôraznia veselý ráz nábytku.

Detská zostava prirodzene nezabúda ani na praktickú stránku veci a ponúka maximálnu funkčnosť.Výhodou zostavy nábytku Marsylia je tiež fakt, že komoda, skriňa i regál sa dajú ľahko kombinovať s kúskami nábytku z iných kolekcií. Detská izba Marsylia kladie dôraz na kvalitu materiálov, je vyrobená z z kvalitnej MDF dosky (police sú vyrobené z laminovanej dosky). Je určená pre chlapcov aj dievčatá, k dispozícii v bielej farbe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: