Prebaľovací pult Marsylia na komodu

Kód: 101-500-010/PIN
46,79 € 38,99 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Prebaľovací pult dokáže hravo uľahčiť náročnú starostlivosť o dieťa všetkým rodičom. Nadstavec môžete jednoducho nainštalovať a zložiť podľa potreby. Kompatibilný s detskou komodou Marsylia s dvierkami, poličkou a zásuvkou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Komfort s pultom Marsylia pre váš chrbát aj dieťatko

Máte malé bábätko alebo jeho príchod zatiaľ len radostne očakávate? Či už je to chlapec, alebo dievčatko, v oboch prípadoch sa vám prebaľovací pult určite zíde. Tento je špeciálne určený na komodu Marsylia s takmer rozprávkovým dizajnom. Skombinovať tak môžete praktický úložný priestor s bezpečným miestom na starostlivosť o dieťa. Oblečenie, drogériu a iné drobnosti nevyhnutné pri každodennej starostlivosti o dieťa tak budete mať vždy po ruke. Predĺžená doska zároveň umožňuje neustály kontakt s bábätkom. Pult má ohraničujúce hrany, ktoré chránia dieťa pred vypadnutím.

A keď váš malý drobec z prebaľovania vyrastie, odnímateľný pult môžete jednoducho rozobrať a odložiť pre jeho ďalšieho súrodenca.

Ďalšie informácie

Prebaľovací pult Marsylia zahŕňa drevený rám. Balenie vymeniteľnú textilnú podložku neobsahuje. Vybrať ju môžete podľa vnútorných rozmerov pultu, ktoré sú 85 × 73,5 cm.

Materiály a povrchová úprava

Vrchná vrstva je vyrobená z maľovanej MDF dosky. Prebaľovací pult je natretý ekologickými vodnými farbami, vďaka ktorým bol zabezpečený správny dýchací proces dreva a eliminácia faktorov spôsobujúcich alergické reakcie u detí. K dispozícii je v bielej farbe.

Rozmery

  • Šírka: 73,5 cm
  • Dĺžka: 85 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovacie pulty
Šírka x dĺžka: 73,5 x 85 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: