Detská izba Planet A (2 farby)

Kód: 17777B/MEB 17777C/MEB Zvoľte variant
955,02 € 795,85 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov) Výroba (2 - 5 týždňov) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detská izba Planet A zmení miestnosť na nepoznanie. Samozrejme iba v tom najpozitívnejšom zmysle slova. Zostava nábytku ponúka veľkorysý úložný priestor, kvalitou vyhotovenia má všetky predpoklady na to, aby školákom pri troche starostlivosti slúžila dlhý čas.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Planet A (2 farby)

Detská izba Planet A obsahuje:

Detská izba Planet A sa môže pochváliť vydareným dizajnom, no zároveň je ukážkovým príkladom toho, že aj takýto zaujímavý nábytok môže byť plne funkčný a praktický. Zostavu nábytku tvoria všetky dôležité kúsky, takže kúpu alebo nebodaj výmenu nábytku nebudete musieť riešiť dlhší čas. Detská izba sa postará o potrebný úložný priestor, ale nič sa jej nedá vytknúť ani pri posteli či pri písacom stole. Osobitnú pozornosť si zo spomenutých kúskov zaslúži predovšetkým posteľ Planet, ktorá sa vyznačuje premyslenou konštrukciou s výsuvným panelom na kolieskach a otvorenými poličkami v dolnej časti. 

Detská izba je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. Dostupná v kombinácii biela-dub-modrá alebo čierna-dub-béžová

Ďalšie informácie:

Detská izba Planet A je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: