Motorický vozík - pracovný stôl

Obrovskú zábavu zažijú deti s motorickým vozíkom v krásnych farbách. Deti si vyskúšajú prvé náradie a na ňom prvé remeselné zručnosti. Hračka ponúka dostatok úložného priestoru na kladivo, skrutkovač či pílku. Motorické zručnosti si vyskúšajú aj pri upevňovaní skrutiek či matíc.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE1595
86,40 € 72 € bez DPH
Motorický vozík - pracovný stôl

Motorický vozík - pracovný stôl

Obrovská zábava a motorické učenie je zaručené s týmto dokonalým vozíkom vyrobeným z farebne potiahnutých, odolných MDF dosiek, masívneho dreva a neošetreného bukového dreva! Geometrické tvary, ktoré treba zasunúť a umiestniť na správne miesta, alebo si vyskúšať prvé remeselné zručnosti s náradím, - tu si malé ručičky užijú skvelý zážitok z hry! Hladký a tichý chod vozíka zaručujú kolesá s gumovými krúžkami na kovových nápravách. Pod sedadlom je veľa otvorov na upevnenie skrutiek, matíc a upevňovacích dosiek, a teda dostatok úložného priestoru na kladivo, pílu a skrutkovač! Najdôležitejšie: zverák s otočným vretenom sa dá variabilne namontovať! 

Hlavné vlastnosti

  • motorické aktivity
  • náradie na prvé remeselné zručnosti
  • kolesá s gumovými krúžkami

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre:

  • Rozmery: 50x37x34 cm
  • Vek: 1,5+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: