Detská postieľka / junior posteľ Ratata (3v1)

Detská postieľka s nádychom koloniálneho štýlu. Postieľka rastie s dieťaťom, neskôr môže slúžiť ako posteľ alebo praktická pohovka. Vhodná k stene i do priestoru.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: 51962/BELL
268,80 € –5 % 255,10 € 212,60 € bez DPH
Detská postieľka / junior posteľ Ratata (3v1)
ratata postielka 6
ZĽAVA
268,80 € –5 %

Detská postieľka Ratata (3v1)

Dieťa, od chvíle svojho narodenia prespí väčšinu dňa (mesačné dieťa spí 16 až 20 hodín denne, zatiaľ čo ročný drobec spí asi 12 hodín v noci a 2 hodiny počas dňa). Čas aktivity dieťaťa sa postupne predlžuje, no napriek tomu stále veľa času trávi v postieľke. Niet teda divu, že výber vhodnej detskej postieľky je taký dôležitý. Postieľka by mala byť pre naše dieťa pohodlná, bezpečná, funkčná a zaostávať by nemal ani jej dizajn (krásne predmety obklopujúce dieťa už od prvých okamihov života pomáhajú formovať jeho dobrý vkus a zmysel pre estetiku). Je tiež dôležité, aby dieťa mohlo používať postieľku pokiaľ možno čo najdlhšie. Odpadá tak frekventovaná výmena zariadenia detskej izby. Všetky tieto kritériá a požiadavky spĺňa detská postieľka Ratata. 

Originálny dizajn, vynikajúce materiály 

Postieľka Ratata patrí do modernej kolekcie s nádychom koloniálneho štýlu. Do postieľky pasuje matrac s rozmermi 120 x 60 cm. K postieľke si môžete dokúpiť zásuvku z našej ponuky, nie je automaticky súčasťou postieľky.

Ďalšie parametre postieľky Ratata:

 • dĺžka: 123,6 cm
 • šírka: 64,2 cm
 • výška: 90 cm

Materiál a povrchová úprava nábytku:

 • nábytok je vyrobený z MDF lakovanej dosky a kvalitnej laminovanej dosky odolnej voči poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa udržiava čistý,
 • nožičky a rám vyrobené z lakovaného bukového dreva.

Farba:

 • biela a buk

Hlavné výhody:

 • štyri odnímateľné tyče v jednom z rámov, umožňuje ľahké vchádzanie a vychádznie z postieľky,
 • tri úrovne roštu, prispôsobené vývoju dieťaťa,
 • možnosť premeniť na posteľ, či pohovku,
 • zábrany na posteli proti pádu sú z demontovaných častí postieľky,
 • spĺňa prísne európske bezpečnostné normy. 

Pôsobivá funkčnosť, vysoká estetika

Detská postieľka Ratata je multifunkčný a mimoriadne estetický kúsok. Toto riešenie určite ocenia rodičia, ktorí hľadajú pohodlné a praktické použitie a zároveň efektívne vybavenie detskej izby. 

Ako sme to už spomenuli, môže sa meniť aj samotný účel postieľky. Po demontáži bočníc a časti čiel sa postieľka premení na pohodlnú posteľ. Postieľka je určená pre deti do 5 rokov.

Návod na údržbu:

Nábytok by mal byť ošetrovaný mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o nábytok.

Ďalšie informácie:

Nábytok je dodávaný v balení pre samomontáž. Balíky obsahujú podrobný návod na montáž spolu s vybavením na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky
Farba: Buk, Biela
Rozmer postieľky: 120 x 60 cm
Rozmery matraca na postieľku: 120 x 60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty