Detská postieľka Marylou so zásuvkou - 120 x 60 cm

Atraktívna postieľka s klasickým dizajnom. Detská postieľka Marylou so zásuvkou je bezpečná po všetkých stránkach. Zdravotne neškodné farby, nastaviteľná výška polohy matraca.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: 2905V2/BELL
342,20 € 285,20 € bez DPH
Detská postieľka Marylou so zásuvkou - 120 x 60 cm

Detská postieľka Marylou so zásuvkou

Marylou je klasická, elegantná línia detského nábytku so sviežim, jemným vzhľadom. Je vyrobená z dreva a kvalitnej MDF dosky. Nábytok spĺňa všetky európske normy z hľadiska bezpečnosti používania. Posteľ má zaoblené hrany, materiály používané vo výrobnom procese sú bezpečné, rovnako ako zdravotne neškodné farby. O zdravie dieťaťa sa teda obávať nemusíte. Farba má všetky požadované certifikáty a spĺňa normu Chemical Resistances UNI EN 12720. Okrem toho, pred uvedením do predaja, je nafarbený kus nábytku testovaný v laboratóriách. Vďaka špeciálne vytvrdenej farbe nie sú emitované žiadne škodlivé látky a po vytvrdnutí sa farebný náter stáva pevným. Poteší vysoká odolnosť postele voči poškriabaniu a žltnutiu vplyvom pôsobenia času.

Lesk: 50/100

 Výhody detskej postieľky:

- 2 odnímateľné ploché lamely (priečky) v jednom z rámov postele umožňujú staršiemu dieťaťu bezpečne vyjsť z postieľky,
3 výškové úrovne na uloženie matraca prispôsobené vývoju dieťaťa, priestranná zásuvka vyrobená z kvalitnej MDF dosky poskytne ďalší priestor na uloženie drobností.

Do postieľky pasuje matrac s rozmermi 60 x 120 cm.

Rozmery (v cm):

Šírka: 68,2
Dĺžka: 125,6
Výška: 88,1

Ďalšie informácie:

Detská postieľka je dodávaná v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie samozrejme disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky
Farba: Biela
Rozmer postieľky: 120 x 60 cm
Dĺžka x šírka x výška: 125,6 x 68,2 x 88,1 cm
Rozmery matraca: 120 x 60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty