Detská postieľka / posteľ Marie - 140 x 70 cm

Štýlová detská postieľka s premyslenou a dobre navrhnutou konštrukciou. Bezpečná po všetkých stránkach, ponúka maximálne pohodlie pre kvalitný spánok. Rastie s dieťaťom, dá sa zmeniť na posteľ.

Zásuvka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť 2 - 5 týždňov Na sklade (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 025-011-110V2/PIN 025-011-110/PIN2 Zvoľte variant
527,70 € 427,80 € od 427,80 € 439,80 € bez DPH 356,50 € bez DPH od 356,50 € bez DPH
Detská postieľka / posteľ Marie - 140 x 70 cm
Marie cot bed140x70 white 2
Prémiový

Detská postieľka / posteľ Marie

Postieľka Marie poslúži najskôr novorodencom a potom aj starším deťom, pretože jej funkcie sa dajú prispôsobovať rôznym vývojovým štádiám dieťaťa. Matrac v detskej postieľke môže byť umiestnený v 3 úrovniach. Najvyššie umiestnenie matraca je vhodné pre novorodencov, stredné pre sediace dieťatká, a najnižšie pre deti, ktoré už dokážu samostatne stáť. Jeden z rámov v detskej postieľke má 2 odnímateľné lamely, vďaka ktorým môže ísť dieťa von a samé sa zasa bezpečne vrátiť do postieľky.To však nie je ani zďaleka všetko. Detská postieľka môže byť prestavaná na elegantnú posteľ, ktorá  dieťaťu bude slúžiť ďalšie roky. Detská postieľka je vhodná ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatká. 

Rozmery postieľky (v cm):

  • Dĺžka: 145,4
  • Šírka: 79
  • Výška: 90

Materiály a spracovanie

Detská postieľka je vyrobená z masívneho borovicového dreva a z kvalitnej MDF dosky. Natretá je ekologickými vodnými farbami, vďaka ktorým bolo eliminované riziko alergie u detí. Detská postieľka je dodávaná v balení na samomontáž

Kvalita a bezpečnosť

Detská postieľka je certifikovaná a spĺňa prísne európske normy z hľadiska bezpečnostných požiadaviek, pevnosti a odolnosti. 

Možnosti kombinácie

Detská postieľka je k dispozícii bez matraca, rošt je súčasťou balenia. V prípade záujmu si môžete dokúpiť zásuvku. 

Zásuvka na postieľku Marie

Zásuvka na detskú postieľku z kolekcie Marie 140 x 70 cm poskytne praktický a priestranný úložný priestor, do ktorého sa zmestí posteľná bielizeň, všetky potrebné veci a dokonca aj hračky. Zásuvka je vybavená kolieskami, ktoré umožňujú tiché a pohodlné vysúvanie.

Materiály a spracovanie

Zásuvka je vyrobená z laminovanej dosky a sosnového dreva. Na povrchovú úpravu boli použité ekologické vodné farby. Výrobok je dodávaný v balení na samomontáž.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky
Farba: Biela
Rozmer postieľky: 140 x 70 cm
Dĺžka x šírka x výška: 145,4 x 79 x 90 cm
Rozmer matraca: 140 x 70 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty