Rohová skriňa Delta DL1

Štýlová 2-dverová rohová skriňa Delta DL1 z kolekcie príťažlivého sektorového nábytku. Skriňa efektne pracuje s priestorom, ponúka atraktívne otvorené i uzavreté police na pohodlné uloženie množstva oblečenia, odevných doplnkov a športových pomôcok

Dostupnosť Výroba (2 - 5 týždňov)
Kód: 16442/MEB
474,71 € 395,59 € bez DPH
Rohová skriňa Delta DL1

Rohová skriňa Delta DL1

Rohová skriňa Delta DL1 zaujme po vizuálnej stránke, no o nič horšie nie je na tom ani čo sa týka úložnej plochy. Skriňa disponuje otvoreným úložným priestor na odloženie kníh, boxov, školských pomôcok a dekoratívnych predmetov bez toho aby ste ju vôbec museli otvoriť. To pravé orechové však príde až po otvorení dverí, kedy skriňa  ponúkne veľký vnútorný priestor s ďalšími otvorenými poličkami a závesnou tyčou. V skrini tak okrem oblečenia, nájdu svoje miesto aj športové potreby, hračky, alebo sezónne vecí či odevné doplnky.

Rohová skriňa Delta DL1 je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Skriňa disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. Dostupná v príjemnom farebnom vyhotovení dub-antracit.

Ďalšie informácie:

2-dverová rohová skriňa Delta DL1 je dodávaná v balení na samomontáž. Balenie obsahuje podrobný návod na montáž, ktorý krok za krokom ukazuje ako rohovú skriňu zostaviť. Súčasťou balenia je všetko potrebné vybavenie na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské rohové skrine
Výška (cm): 190
Šírka (cm): 135
Hĺbka (cm): 135
Farba: Sivá, Prírodná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Delta A
Detská izba Delta A
Výroba (2 - 5 týždňov)
1 239,04 €

Štýlová detská izba Delta A ponúkne primerané zázemie na štúdium, zaboduje veľkorysým...

17735/MEB