Skriňa Faro - 2 dverová

Štýlová a atraktívna po každej stránke. Takto v krátkosti by sa dala charakterizovať 2-dverová skriňa Faro z kolekcie príťažlivého sektorového nábytku, ktorá svojim dizajnom prispeje k skrášleniu interiéru detskej izby a úložným priestorom k udržaniu poriadku. 

Dostupnosť Na sklade
Kód: FR03/MEB
190,12 € 158,43 € bez DPH
Skriňa Faro - 2 dverová

Skriňa Faro - 2 dverová

Skriňa Faro je súčasťou obľúbeného študentského sektorového nábytku. V súlade s individuálnymi požiadavkami na zariadenie detskej či študentskej izby sa však dá ľubovoľne kombinovať s iným kúskami nábytku z kolekcie FARO. Skriňa dostala do vienka atraktívny dizajn, no bez povšimnutia neostala ani požiadavka na úložný priestor. 2-dverová skriňa Faro ponúka 6 poličiek, 1 zásuvku a za pozornosť stojí tiež úložný priestor so závesnou tyčou. V skrini tak okrem spomínaného oblečenia môžu nájsť miesto sezónne doplnky, hračky, športové pomôcky atď.

2-dverová skriňa Faro je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Skriňa disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. K dispozícii v trendovom farebnom prevedení biela-dub artisan-sivá

Ďalšie informácie:

2-dverová skriňa Faro je dodávaná v balení na samomontáž. Balenie obsahuje podrobný návod na montáž, ktorý krok za krokom ukazuje ako skriňu zostaviť. Súčasťou balenia je všetko potrebné vybavenie na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské skrine
Výška (cm): 190
Šírka (cm): 80
Hĺbka (cm): 50
Farba: Biela, Sivá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: